سبک زندگی سلامت

تنها نویسنده زندگی خود باشید

نوشته شده توسط نگار امیری

ما در یک دنیای سریع و سریع زندگی می کنیم و با سرعت همه چیز به سرعت رو به رو می شود. با ظهور تکنولوژی و نرم افزاری پیشرفته تر، زندگی ما حتمی تر و آشفته تر می شود. اگر دو ساعت در رسانه های اجتماعی بررسی نکنیم، شروع به احساس خجالت می کنیم.

ما اخبار را حتی زمانی که نمیخواهیم، ​​قرار دهیم تا ما از اتفاقات مهم در سراسر جهان دست برداریم. ما توسط ایمیل ها و پیام های متنی محاصره شده ایم که هیچ ارزشی برای زندگی ما ندارند، اما ما مجبور به باز کردن هر یک از آنها هستیم.

ساعتها در روز هنوز ۲۴ ساعت است، همانطور که از زمان قدیم بوده است، اما به نظر میرسد کوتاهتر شده است، زیرا بسیار زیاد است (بیشتر آن بی اهمیت است) و زمان کافی برای انجام همه آنها وجود ندارد. اما ما فقط یک بار زندگی میکنیم و هیچ شانس دیگری برای برطرف کردن آنچه انجام نداده ایم اشتباه است. این زمان برای به دست آوردن زندگی ما است، این زمان برای به دست آوردن آنچه مدرن، فن آوری و اضطراب ما از ما گرفته شده است. این زمان برای کنترل کامل است.
چگونه می توانید کنترل زندگی خود را بردارید؟

مقاله “۵۰ راه برای زندگی در شرایط خود” در ابتدا در Medium منتشر شده است، مقاله ای گسترده و به خوبی تحقیق شده توسط بنجامین پ. هاردی، کاندیدای دکترای روانشناسی انگیزش است. هاردی، شوهر و پدربزرگ ۳ ساله است، و می داند که در زندگی چه اهمیتی دارد و چه چیزی باید توجه شود.

بنجامین ۵۰ راه را در مورد چگونگی کنترل زندگی ما پیدا کرده است. در اینجا razdane خلاصه برخی از نکات کلیدی است که ما فکر می کنیم شما باید بدانید. احساس رایگان برای وقت خود را برای پایان دادن به بقیه مقاله خود را با کلیک بر روی لینک.
در بهبود شخصی

توقف گوش دادن اخبار:

رسانه های رسانه ای هدف را هدف قرار دادند تا با تشدید موارد شدید ترس های شما را مورد انتقاد قرار دهند. به این ترتیب، بینندگان خود را حفظ می کنند. اخبار را از بین ببرید و اخبار با کیفیت بالا را از منابع مانند Google News سرچ کنید.

 کاری انجام دهید: هر روز کاری انجام دهید که شما را وحشت کند. با ترس خود مقابله کنید و تماس بگیرید، از این سوال بپرسید، این ایده را مطرح کنید یا این ویدیو را پست کنید.

   کار بر روی لیست سطل شما:

طراحی زندگی خود را در اطراف جاه طلبی خود را به جای طراحی جاه طلبی های خود را در اطراف زندگی خود. لیستی از مواردی را که باید قبل از اینکه بمیرید، انجام دهید و سپس شروع به کار روی آنها کنید.
   Declutter: تمام موارد غیر ضروری را از زندگی خود حذف کنید. ما به سختی از بیشترین اموال ما استفاده می کنیم و این انرژی را از زندگی ما می خورد. همچنین، آنها در حال انتظار برای مبادله دلار هستند.

وسواس نداشته باشید:

در مورد نتایج به اهداف خود برسید. در عوض، انتظارات خود را در توانایی خود داشته باشید. این به عنوان یک پیش بینی کننده برتر عملکرد بالا نسبت به انتظارات در مورد یک نتیجه خاص عمل می کند. عملکرد مطلوب را از خودتان انتظار داشته باشید و نتیجه را دنبال کنید.
  رسانه های اجتماعی را فورا بررسی نکنید: قبل از چک کردن ایمیل و رسانه های اجتماعی، حداقل ۶۰-۹۰ دقیقه پس از اینکه از خواب بیدار شدید، صبر کنید. اگر بلافاصله بررسی کنید، این شما را در حالت واکنشی قرار می دهد تا بقیه روز را داشته باشد. به جای پاسخ دادن به برنامه های دیگران، زندگی بهتر را در شرایط خود قرار دهید.
پیگیری یک عادت بهبود یافته: پیگیری حداقل یک عادت / رفتار شما در تلاش برای بهبود، زیرا تحقیقات بارها و بارها نشان داده است که زمانی که رفتار ردیابی و ارزیابی، آن را به شدت بهبود می یابد. شما همچنین می توانید خلاقیت ردیابی را ایجاد کنید. آن چه که برا شما تلاش می کند را انجام دهید. از یک روش که در واقع انجام دهید استفاده کنید اما شروع به ردیابی کنید

لیست کاری را کاهش دهید:

هر روز بیش از ۳ مورد در لیست کارهای خود داشته باشید. هنگامی که زندگی خود را از واکنش روز به روز به یکی از خلقت و هدف تغییر دهید، اهداف خود بسیار بزرگتر می شوند. در نتیجه، لیست اولویت شما کوچکتر می شود. به جای انجام یک میلیون چیز بد، هدف این است که انجام چند چیز فوق العاده خوب است.در بهبود روابط

برای عشق عروج کنید:

یک همسر پیدا کنید که از شما حمایت می کند و شما را بهتر می کند. به یاد داشته باشید که ازدواج به شما یک هدف بالاتر برای تولید مثبت می دهد. و همچنین به یاد داشته باشید که ازدواج نمیکنید تا خودتان را خوشحال کنید، اما فرد دیگری را خوشحال کنید.

 یاد بگیرید که «نه» را بگویید:

شما باید از افراد حاضر، وظایف، درخواستها و فرصتهایی که به آن علاقه ندارید بپرسید. می دانید که میخواهید و شما شجاعت و پیش بینی دارید تا فرصت هایی را که از بینش شما برآورده می شود، منتقل کنید.

خودشناسی با یک غریبه سخاوتمندانه باشد:

خودشناسی باشد هنگامی که شما وحشی فکر می کنید که غذای شخصی را در پشت ماشین خود خریداری کنید، فقط آن را انجام دهید. در مورد آن فکر نکن اگر شما در حال رانندگی در جاده ها هستید و کسی را که ماشین را به سمت ماشین می بینید ببینید، فقط آن را انجام دهید. در مورد آن فکر نکن وقتی میخواهی بگو “من عاشقت هستم” به یک دوست عزیز، فقط آن را انجام دهید. در مورد آن فکر نکن

  با پدر و مادر خود دوست شوید:

دوستان خوب با پدر و مادر خود. اگرچه شما همیشه چیزهایی را همانطور که پدر و مادرتان انجام می دهند را نمی بینید، آنها را دوست دارید و دیدگاه های آنها را احترام می گذارید.

 سایت بزرگ رازدانه

درباره نویسنده

نگار امیری

نگار امیری دانشجوی ارشد معماری هستم و علاقه زیادی به بلاگینگ و نوشتن دارم حدود دو ساله که در زمینه های مختلف دارم تحقیق می کنم.

ثبت دیدگاه