پول دربیار

چگونه در خانه پول در بیاریم(نوجوانان)؟

نوشته شده توسط razdane

بنابراین شما خیلی جوان هستید که شروع به فروش سهام کنید، اما شما به اندازه کافی قد بلند هستید که به درآمد نیاز دارید. چه کار میکنی؟ خوب، شما در حال شانس هستید ده ها تن از ایده های وجود دارد که فقط انتظار می رود گرفته شود. در ادامه بخوانید!

        بیشتر بخوانید:
                          چگونه میلیونر بشیم؟
                         چگونه سریع پولدار بشویم؟
۱

کسب درآمد در خانه

 1. تصویر به نام درآمد در خانه (کودکان و نوجوانان) مرحله 1
  ۱

  کارهای اضافی در اطراف خانه انجام دهید.

  علاوه بر کمک هزینه هفتگی یا ماهانه، از والدین خود بپرسید که اگر شما بتوانید کار اضافی را برای پول بیشتری انجام دهید . اطمینان حاصل کنید که درباره جزئیات صحبت کنید!

  • یک قیمت قابل قبول برای هر دو از شما مذاکره کنید. اما محدودیت خود را در نظر داشته باشید – اگر برداشتن چمن ۱۰ دلار در هر زمان باشد، این بدان معنی نیست که شما می توانید آن را ۳ بار در روز بریزید.
  • برای تمیز کردن حیاط پول می گیرید این می تواند به معنای چیدن برگ ها، برداشتن سطل زباله ها یا از بین بردن موارد بی فایده در حیاط باشد.
  • ماشین های والدین خود را بشویید. آنها خوشحال خواهند شد که این کار را بجای بهار آوردن ماشین برای شما انجام دهند. با این حال، شما باید برخی از پول را برای تمیز کردن منابع، مانند اسفنج و سطل، سرمایه گذاری کنید.
  • کل خانه را پاک کن شما می توانید برای تمیز کردن خانه در آماده سازی برای یک مهمانی، یا فقط آن را در لحظه لحظه ای. با این حال، اگر شما با والدین خود در مورد آن صحبت نکنید، برای آن خطر نمی کنید. از طرف دیگر، شما می توانید برای انجام چنین چیز خوبی برای افراد خود هزینه اضافه کنید!
 2. تصویر به نام درآمد در خانه (کودکان و نوجوانان) مرحله 2
  ۲

  نوشتن یک کتاب.

  مطمئنا، این به نظر می رسد کمی مبهم است، اما این قابل اجرا است، و در واقع، آن را قبل از انجام شده است. شما مجبور نیستید یک کلاسیک یونانی بنویسید – فقط باید یک کتاب بنویسید.

  • بله، والدین شما باید به شما کمک کنند چاپ و انتشار آن را بدهید، اما این فقط خط قرمز و کارهای کاغذی است. هنگامی که کتاب شما منتشر می شود، دوستان، خانواده ها و همسایگان شما مطمئنا می خواهند دست خود را روی کپی ببرند. و چه کسی می داند؟ شاید این یک ضربه باشد!
 3. تصویر به نام درآمد در خانه (کودکان و نوجوانان) مرحله 3
  ۳

  دوباره مواد خود را به صورت آنلاین بفروش

  اگر برای قیمت ها و چیزهایی که “داغ” هستند، توجه زیادی داشته باشید، ممکن است این گزینه مناسب برای شما باشد. اگر شما در حال حاضر چیزی دارید که شما از آن استفاده نکنید اما شخص دیگری ممکن است، این پول است. اگر نتوانستید، نگاهی بیاندازید

  • شروع به خریدار-معشوقه کنید اگر یک معامله را دیدید، برای آن بروید! این NetBook در ۸۵ دلار فروش دارد؟ شما می توانید آن را به صورت آنلاین دو بار بعد از جمعه سیاه فروخت. این یک مقدار مشخصی از پول را از دست می گیرد، اما در بلند مدت سود شما را به دست می آورد.
  • باز هم، به کمک والدین نیاز دارید. برای داشتن یک حساب eBay، شما باید ۱۸ سال یا بیشتر داشته باشید. از والدین خود بپرسید که آیا شما به این امر کمک می کنید. آنها احتمالا در معرض تردید کسب و کار شما خواهند بود!
 4. تصویر به نام درآمد در خانه (کودکان و نوجوانان) مرحله 4
  ۴

  بازیافت

  خوب، شاید این یکی از پر سود ترین ها نیست، اما مطمئنا فوق العاده آسان است. همه این قوطی های نوشیدنی شما، دوستان و خانواده تان (و همسایگانتان) ۵ سنت است. ۱۰۰ دلار ۵ دلار است. و همه ی شما مجبور بودید نوشابه نوشابه بخورید!

  • از خانواده و یا همسایگان نزدیک خود بخواهید تا قوطی های خود را برای شما ذخیره کنند – آنها احتمالا خوشحال خواهند شد که بازیافت کنند و نباید سفر خود را به فروشگاه انجام دهند.
              بیشتر بخوانید:  چگونه به موفقیت برسیم + دان سیلوان

۲

کسب درآمد در محله شما

 1. تصویر به نام درآمد در خانه (کودکان و نوجوانان) مرحله 5
  ۱

  شروع بهنگهداری بچه یا حیوان خانگی.

  اگر شما یک سن مناسب و قابل اعتماد هستید، ممکن است بتوانید مراقبت از کودکان و / یا حیوانات خانگی دیگران را شروع کنید. نوزادان می توانند کار سختی باشند – بنابراین اگر شما تجربه نداشته باشید، ممکن است بخواهید به توله ها برسید.

  • اگر پیاده روی یک حیوان خانگی را سخت بکنید، پیاده روی سگ را در نظر بگیرید. همسایگان سالخورده نخواهند یک پیاده روی خوب بعد از ظهر را رد کنند. بعضی از بزرگسالان بیش از حد مشغول هستند یا از لحاظ جسمی قادر به راه رفتن سگ های خود نیستند – بپرسید آیا می توانید برای آنها هزینه ای برای آنها انجام دهید.
 2. تصویر به نام درآمد در خانه (کودکان و نوجوانان) مرحله 6
  ۲

  فصل را به نفع خود قرار دهید

  اگر شما در منطقه ای زندگی می کنید که در آن ۴ فصل وجود دارد، شما در حال شانس هستید. هر فصل چیزی برای شما برای پول کردن است – شما فقط باید مایل به کار در خارج از کشور!

  • از والدین، همسایگان و دوستان خود بپرسید اگر بتوانید چمن های خود را در فصل بهار و تابستان بچرخانید، برگ های خاکستری را در پاییز و یا برف در زمستان بچرخانید. شما نیاز به یک چمنزار، چنگال یا بیل دارید، اما خانه هایی که به آنجا می روید، ممکن است یکی از آنها برای استفاده شما باشد.
 3. تصویر به نام درآمد در خانه (کودکان و نوجوانان) مرحله 7
  ۳

  پیوستن به فروش گاراژ محله

  شما مقدار زیادی از اسباب بازی های نشسته در پشت گنجه خود را که در ماه های زیر تحت پوشش زیادی از لباس های شما از سال گذشته رشد نکرده است. پس چرا تمام فضای خود را بردارید؟ امتحان کنید!

  • یک خبرنامه محلی، روزنامه یا در مورد فروش گاراژ محلی را بیابید. گاهی اوقات آنها بلوک های گسترده ای دارند. شما می توانید فضایی را رزرو کنید یا از یک بزرگسال درخواست کنید که می توانید یک پچ از آنها بپردازید اما برای کمک به فروش می روید!
 4. تصویر به نام درآمد در خانه (کودکان و نوجوانان) مرحله 8
  ۴

  آیا مشاغل و کارهای عجیب و غریب برای همسایگان خود دارید.

  این جایی است که شناخت حضور شما بسیار مهم است. اگر خانم و خانم ویلر از پایین خیابان خبر داشته باشند، یک نوجوان باهوش با خوشحالی (و برای قیمت مناسب) از چمن خود مراقبت می کند، ماشینش را شستشو می دهد، کمک می کند که گاراژ خود را نقاشی کند، یا به داروخانه اش برود ممکن است از اعضای خانواده یا متخصصان برای کمک خواستار نباشند.

  • اجازه دهید همسایگان شما می دانید (اجتناب از غریبه ها!) که شما به دنبال چند کار فردی در اینجا و آنجا هستید. اکثر مردم چیزی دارند که میخواهند انجام دهند، اما درباره اتهامات خودشان را مطرح میکنند. از آنها بپرسید که چه کاری می توانید انجام دهید و به آنها بگوئید که بیش از آنکه مایل باشید کمک کنید.

۳

کسب درآمد در شهر شما

 1. تصویر به نام درآمد در خانه (کودکان و نوجوانان) مرحله 9
  ۱

  استفاده از محیط اطراف خود.

  اگر شما در یک منطقه هستید که به طور طبیعی چیزهایی را که ممکن است بخواهید تولید کنید، از آن استفاده کنید. اگر شما به اندازه کافی نزدیک هستید، همه منابع شما ندارند.

  • اگر مرند در تپه ها در اطراف خانه رشد می کند، شروع به بسته شدن آن کنید! شما می توانید روح تعطیلات را از خانه به خانه شروع کنید. اگر ساحل در نزدیکی شما باشد، فکر کنید چه چیزی می توانید با شن و ماسه، پوسته یا سایر محصولات ساحلی انجام دهید.
 2. تصویر به نام درآمد در خانه (کودکان و نوجوانان) مرحله 10
  ۲

  مسیر کاغذی را دریافت کنید

  شما باید خیلی زود بیدار شوید اما پول خوب و ورزش خوب است. شما احتمالا کسی را می شناسید که قبلا این کار را انجام داده است – اگر این کار را نکنید، از شما خواسته نشده است!

  • شما ممکن است بتوانید مسیری را پیدا کنید که در اطراف محله شما باشد. از والدین خود در مورد این سوال بپرسید و روزنامه محلی خود را برای گزینه ها جستجو کنید.
 3. تصویر به نام درآمد در خانه (کودکان و نوجوانان) مرحله 11
  ۳

  آموزگار

  اگر شما در یک موضوع مدرسه ستاره ای هستید، اگر بتوانید سوار شوید، ممکن است بتوانید دانش آموزانی را که از شما جوانتر هستند – در هر مدرسه ای در منطقه داشته باشید. به اینترنت بروید و با معلمان خود صحبت کنید – آنها حتی ممکن است شما را به چند کودک که به کمک نیاز دارند، اشاره کنند.

  • نمرات خود را حفظ کنید! اگر این کار را نکنید، ممکن است دیگر قادر نباشید دیگران را آموزش دهید. چه کسی می دانست که تحصیل می تواند شما را پول بگیرد؟
 4. تصویر به نام درآمد در خانه (کودکان و نوجوانان) مرحله 12
  ۴

  فروش صنایع دستی.

  اگر از لحاظ هنری تمایل دارید، آن را به خوبی استفاده کنید. شما باید زاویه کودک را کار کنید و یا بسیار، خیلی خوب، اما این یک روش منطقی برای کسب درآمد است. لباس خود را انتخاب کنید و در محله خود حرکت کنید و از کمربندهای خود و سفیدپوستان مروارید چشمک بزنید. چه کسی می تواند در مقابل آنچه که با آن صورت می دهید مقاومت کند و لبخند بزند؟

  • در مورد تعطیلات فکر کنید چه چیزی می تواند باعث شود افرادی که ممکن است برای عید پاک، ۴ ژوئیه، شکرگزاری، کریسمس یا سال نو میل کنند؟ آیا مردم می توانند صنایع دستی خود را به عنوان هدیه برای دیگران خریداری کنند؟

   

سایت بزرگ رازدانه

درباره نویسنده

razdane

ثبت دیدگاه