سبک زندگی سلامت

رازهای تبدیل شدن به یک فرد سالم

نوشته شده توسط razdane

می خواهید برای تبدیل شدن به یک فرد سالم باشید؟ همه چیز در مورد تغییرات تدریجی است. به دنبال مراحل این مقاله مزایای متعددی را برای شما ارائه می دهد: خطر ابتلا به سرطان ها و بیماری های چندگانه، یک چارچوب احتمالی کمتر و شانس برای زندگی طولانی و شاد زندگی می کنند. سلامت یک اولویت بسیار مهم در زندگی است پس منتظر چه چیزی هستید؟ این مراحل را دنبال کنید و برای تبدیل شدن به یک فرد سالم بدون در نظر گرفتن سن، وزن یا وضعیت سلامت جسمی خود در راه خود باشید.

قسمت ۱

مراقبت از سلامت کلی شما

 1. تصویر تحت عنوان "در معرض خواب آلودگی" مرحله 10

بیشتر بخوانید: ۴ خوراکی برای خوابی راحت

خواب کافی بگیرید

به منظور داشتن یک فرد سالم، شما باید به طور مداوم به خواب کافی برسید. این به معنای ۷-۹ ساعت در شب برای بزرگسالان، ۸-۱۰ ساعت برای نوجوانان و ۹-۱۱ ساعت برای کودکان است. این شما را بیدار و هشدار می دهد، بنابراین نباید نوشیدنی های انرژی کافئین و نوشابه های انرژی شکر را بخورید. خواب نیز زمانی است که بیشتر بدن و ذهن بهبود و سم زدایی انجام می شود. اگر کودک هستید و مدرسه ای مدرسه ای داشته اید، قبل از خواب در شب های مدرسه به خواب بروید.

 • با این وجود، از آن استفاده نکنید. خواب بیش از حد می تواند به همان اندازه بد باشد که به اندازه کافی خواب نداشته باشد. اگر یک شب از خواب بیدار شوید، می توانید یک شب دیگر را برای مدت طولانی بخوابید. اما به طور کلی، سعی کنید در محدوده مناسب برای سن خود بمانید.
 1. تصویر تحت عنوان "اجتناب از عوامل غذایی" چرخش حالت دو قطبی مرحله 11

بیشتر بخوانید: ۵ راز موثرترین رژیم غذایی

یک رژیم غذایی متعادل سالم حاوی تمام مواد مغذی مورد نیاز بدن خود بخورید .

 1. رژیم مناسب حاوی تعادل مناسب کربوهیدرات ها، پروتئین، میوه ها و سبزیجات و چربی است. برای کربوهیدرات ها، سعی کنید به تمام دانه ها بخورید. گوشت بدون چربی، ماهی، تخم مرغ و آجیل یکی از بهترین منابع پروتئین هستند. سعی کنید حداکثر ۵-۹ وعده میوه و سبزی در روز دریافت کنید. مقدار مشخصی چربی برای حفظ عملکرد بدن هم لازم است. روغن ماهی، روغن زیتون و روغن نارگیل بعضی از چربی های مفید هستند.
 2. تصویر با عنوان Stop Getting So Hot While Sleeping مرحله 12
  ۳

   

  آب بنوشید

 3. این باعث می شود که شما در تمام طول روز کار کنید. هر روز یک لیوان آب هشت اونس مصرف کنید. این به شما کمک می کند دوباره انرژی و ادامه دهید. نوشیدن آب کافی به اندازه کافی نمی تواند منجر به آکنه، سردرد و حتی کم آبی شود. این کار را بکنید و به یک فرد سالم تبدیل شوید.
 4. عکسی که به نام "خم شدن چشم های شما را متوقف کند" مرحله 10
  ۴

   

  مراجعه به چشم پزشک (چشم پزشک).

 5. اگر شما به آنها نیاز دارید، عینک بگیرید اگر شما عینک را نمیخواهید، لنزهای تماسی یا عمل جراحی برای بازگرداندن بینایی را امتحان کنید. با درخواست پزشک خود از قطره چشم صحیح برای چشم خود استفاده کنید. عینک آفتابی را بپوشید تا چشمان شما آسیب نبینند.
 6. تصویر با عنوان «جلوگیری از عفونت پوست» مرحله 13
  ۵

   

  فیزیکی داشته باشید.

 7. تصاویر و عکس های تقویت کننده خود را دریافت کنید. به پزشک مراجعه کنید. برای آلرژی ها تست کنید. آزمایش خون را انجام دهید تا چیزهایی مثل میزان کلسترولتان را تشخیص دهید. در صورت وجود هر گونه شرایط و درمان هر موردی که دارید انجام دهید.
قسمت ۲

تناسب اندام

 1. تصویر با عنوان «صرفه جویی 10 دلار در روز» مرحله 16
  ۱

  برخی از ورزش ها را هر روز، حتی فقط کمی.

 2. این باعث خواهد شد که شما احساس خوبی داشته باشید و بهتر به نظر برسید اما به شما کمک می کند تا از طریق روز به دست آورید. تحقیقات ثابت کرده است که ورزش به طور مرتب به شما کمک می کند تا احساس خوبی داشته باشید، زیرا آندورفین ها توسط غده هیپوفیز و هیپوتالاموس در طول تمرین باعث احساس شادی و سلامتی می شوند. پیاده روی یک ورزش عالی است. اگر بتوانید به کار یا مدرسه بروید. اگر نمیتوانید تمام راه را راه بیاورید، پارکینگ دورتر از مقصد خود را امتحان کنید، بنابراین میتوانید حداقل بخشی از راه را طی کنید. اگر رانندگی نکنید می توانید از اتوبوس یا ایستگاه متوقف کنید.
 3. برای دیدن ورزش های بهتر اینجا کلیک کنید.
 4. تصویری به نام "آرامش ذهن بیش از حد" مرحله 10

  کشش

 5. این عالی است! از زمانی که از صبح بیدار شوید، به کلاس ورزشگاه خود، این فرم ساده از ورزش عضلانی شما را گرم می کند و شما را انعطاف پذیر تر می کند. اگر هر روز به طور مداوم در حال کشش هستید، به پایان رسیدن واقعا انعطاف پذیر و جالب توجه خواهید رسید. این باعث می شود که شما در حال اجرا طولانی تر و به شما قدرت می دهد.
 6. تصویر با عنوان «به خاطر یک مرد به خواب رفتن» مرحله 8
  ۳

    دو و پریدن

 7. این لزوما به معنای اجرای پنج مایل هر روز صبح نیست، اما پیاده روی و یا در حال اجرا برای حدود ۱۰ دقیقه در سرعت آسان قطعا شما را یک فرد بسیار سالم است. در حدود ۱۰ دقیقه بیدار شوید، سه تا پنج بار در هفته. این عضلات هر روز قوی و مناسب خواهد بود. هرگز برای یک ساعت اجرا نکنید و سپس به طور ناگهانی متوقف شوید و برای ساعت دیگر روی نیمکت نشسته باشید. این باعث می شود کرم های وحشتناکی ایجاد شود و روز بعد به آن صدمه بزند. به آرامی سرعت را به راه رفتن بکشید و نفس های عمیق بکشید. در حال اجرا شما را در یک کلاس سالن بدنسازی به ارمغان می آورد و شما را یک فرد سالم می کند.
 8. تصویر به نام یک شخص مبارک بدون دین مرحله 10
  ۴

  خودت را به چالش بکش.

 9. اگر شما می توانید ۱۰ فشار دهید، حداکثر، سعی کنید برای ۱۲! چالش های کوچک مانند این باعث می شود شما یک فرد بسیار سالم باشید.
 10. تصویر به نام آرام کردن زمانی که شما ناراحت گام 8
  ۵

  کاری را که دوست داری انجام بده

 11. بازی با یک حیوان خانگی، شنا کردن، یا پریدن بر روی یک استخر، عشق، بازی شطرنج! انجام کارهایی که دوست دارید انجام دهید، شما را در خلق و خوی خوب حفظ می کند و شما را خوشحال می کند. اگر یک روز بد در مدرسه یا محل کار دارید، دوچرخه سواری کنید و خشم خود را بردارید. نه تنها این سرگرم کننده است، بلکه به شما امکان می دهد که خودتان برای مدت زمان طولانی بمانید. آن را امتحان کنید

قسمت ۳

داشتن چشم انداز مثبت

 1. تصویر به نام یک شخص مبارک بدون دین مرحله 3
  ۱

   

  احساس خوبی در مورد خودتان دارید

 2. همیشه یک نفر در اتاق وجود دارد که حداقل یک چیز بهتر از شماست، بنابراین بهترین را امتحان کنید تا خودتان را با دیگران مقایسه نکنید. چیزهایی را که در آن هستید خوب پیدا کنید و از استعدادهای خود استفاده کنید.
 3. تصویر با عنوان «اجتناب از فرسودگی مراقبین» مرحله 13
  ۲

   

  اغلب بخندید.

 4. لبخند زدن خیلی زیاد باعث می شود که صورت شما جوانتر شود و احساس خوبی داشته باشید. اگر شما خیلی بخندید، از نظر علمی ثابت شده است که شما را سالم تر نگه دارد.
            بیشتر بخوانید:  چگونه لبخندی زیبا داشته باشیم
 1. تصویر با عنوان "زندگی یک زندگی کامل بعد از قرون وسطی" مرحله 1
  ۳

   

  خنک باشید

 2. چیزهای زیادی را جدی نگیرید. برگرداندن و باز کردن ذهن، کشف چیزهای جدید، مانند فرهنگ های جدید، غذاهای جدید و تجربه های جدید.
 3. تصویر با عنوان Stop Getting So Hot While Sleeping گام 9
  ۴

   

  به طور مرتب آرامش ببخشید و کاری نکنید

 4. در یک مکان تاریک و آرام بدون داشتن اندیشه های استرس زا برای حدود ده دقیقه، احساس خستگی شما را از بین می برد. تمرکز بر زمینه انرژی درون خودتان یا سعی کنید در داخل بدن خود تمرکز کنید. اگر فقط آرام باشید، احساس خوبی خواهید داشت و احتمالا در طول روز احساس خوبی خواهید داشت. فقط چند بار در روز برای تبدیل شدن به یک فرد سالم باشید.
 5. تصویر با نام Real You گام 2
  ۵

   

  کاری انجام بده

 6. این باعث می شود که شما پیروز شوید. انجام یک آهنگ یا استفاده از استعدادهای خود را برای عجول کردن شخص دیگری باعث می شود شما احساس مثبت و مفید کنید.

       سایت بزرگ رازدانه

درباره نویسنده

razdane

ثبت دیدگاه