سبک زندگی سلامت

رازهای یک زندکی طولانی و سالم

نوشته شده توسط نگار امیری

آیا شما اضافه وزن دارید؟ آیا شما مناسب نیستید؟ آیا شما به طور منظم ورزش می کنید؟ اگر چنین است، این مقاله به شما خواهد گفت چگونه زندگی یک زندگی طولانی و سالم داشته باشید.

 بیشتر بخوانید: چگونه به موفقیت برسیم؟

مراحل یک زندگی سالم

 1. تصویر با عنوان "زندگی یکنواخت، زندگی سالم" مرحله 1
  ۱

  به طور منظم تمرین کن.

 2. شما باید ۲ ساعت در روز تمرین کنید شما مجبور نیستید فشار و یا وزنه را برای ورزش انجام دهید. این می تواند ساده ی فشار یو پی اس باشد یا شاید اگر شما یکی از آن ها را در تارپولین قرار دهید.

بیشتر بخوانید: خواص بی نظیر لیموترش

 1. تصویر با عنوان "زندگی طولانی، زندگی سالم" مرحله 2
  ۲

   

  میوه بخورید روزانه.

 2. خوردن حدود ۵ سبزی و ۵ میوه در روز. بیش از ۱۰ نوشیدن نکنید چون باعث افزایش وزن می شود. در شام، چیپس، همبرگر و پیتزا نخورید، یک سالاد و یک لیوان آب بخورید.
 3. تصویر با عنوان "یک زندگی طولانی، سالم زندگی" مرحله 3
  ۳

   

  رژیم گرفتن.

 4. اگر روزی در حدود ۱۵ وعده غذا بخورید، برای شما بد است. سعی کنید ۳ وعده غذایی در روز داشته باشید. در صبحانه خوردن یک غلات سالم و متعادل که حاوی مقدار زیادی ویتامین است. وقتی که شب است، چیزی نگذارید. اگر شما نمی توانید به تخت بروید، فقط یک لیوان شیر یا یک لیوان آب داشته باشید.

بیشتر بخوانید: ۵ راز های موثرترین رژیم های غذایی

 1. تصویر با عنوان زندگی یک زندگی طولانی، سالم زندگی مرحله 4
  ۴

   

  بیماری های تحقیقاتی.

  برای صرفنظر کردن از هر نوع بیماری در NHS، وقت صرف کنید. این به شما این امکان را می دهد که هر بیماری ای را که وجود دارد وجود داشته باشد و شما می دانید که چه کاری باید انجام دهید تا از بدتر شدن بیمار خود جلوگیری کنید و اگر بدانید که علائم شما چیست، بیمار می شود. این ممکن است ساعت ها طول بکشد، اما به شما کمک زیادی می کند.

  • علل را ذکر کنید. هنگامی که از طریق تمام بیماری ها نگاه می کنید، تمام علل همه چیز را ذکر کنید. فراموش نکنید فقط یکی را بخاطر بسپارید زیرا شما میخواهید آنرا انجام دهید. این به سلامتی شما کمک نمی کند. برای مثال، علت مننژیت استفاده از مسواک، سیگار دیگران استفاده می شود.
  • علائم را ذکر کنید. درست مثل علل، تمام علائم بیماری را نیز بنویسید. به عنوان مثال برخی علائم مننژیت باکتریایی سردرد شدید، تب، استفراغ، خواب آلودگی، سردرگمی، تشنج / فیت، فتوفوبیا و گردن سفت است. همچنین، اگر متوجه این نشانه ها در مورد خود یا فرزندتان شوید، چه باید بکنید. به عنوان مثال، با مننژیت، اگر شما هر یک از علائم را متوجه شده اید، باید ۹۹۹ تلفن و یا شماره فوریت های اضطراری محلی خود را بلافاصله.
  • یک روش آزمون برای هر بیماری بدانید. این کار نیاز به ساعتهای طولانی در تحصیل دارد، اما یک روش را برای تست اینکه آیا فرد احتمالا مبتلا به بیماری خاصی از طریق قلب است، یاد می گیرد.
  • اجازه ندهید که این شما را به یک هیپوچندریک تبدیل کند . نکته این است که آگاه باشیم که هر بار که دچار خارش می شوید، شما را هرگز فراموش نکنید.
 2. تصویر با عنوان زندگی یک زندگی طولانی و سالم زندگی می کند مرحله 5
  ۵

   

  در نظر بگیرید که تبدیل به گیاهخواری یا گیاهخواری باشید.

 3. مطالعات نشان داده اند افرادی که از رژیم های سخت و رژیم غذایی مانند گیاهخواری و گیاهخوار استفاده می کنند، طولانی تر زندگی می کنند. خوردن گوشت همچنین باعث کاهش کلسترول و خطر بیماری قلبی می شود. اگر یکی از اینها را انتخاب کنید همیشه از ویتامین استفاده کنید. اگرچه وگان / گیاهخوار برای بدن شما فوق العاده است، شما می توانید برخی از ویتامین ها و مواد مغذی ضروری را از دست ندهید. از ویتامین ها استفاده کنید، شما حتی می توانید ویتامین هایی برای وگان / گیاهخواران در یک غذای کامل یا سایر فروشگاه های بهداشتی پیدا کنید.

سایت بزرگ رازدانه

درباره نویسنده

نگار امیری

نگار امیری دانشجوی ارشد معماری هستم و علاقه زیادی به بلاگینگ و نوشتن دارم حدود دو ساله که در زمینه های مختلف دارم تحقیق می کنم.

ثبت دیدگاه