سبک زندگی سلامت

راز های سالم ماندن

نوشته شده توسط نگار امیری

بسیاری از مردم فکر می کنند که سالم بودن یک کار دشواری است که شامل ماه های رژیم غذایی همراه با ساعت ها در سالن بدنسازی است. با این حال، این واقعا واقعی نیست. با کنترل فعالیت های روزانه خود، هر کسی می تواند سالم باقی بماند. آنقدر سخت نیست که فکر می کنید.

امتیاز کلیدی

 • هشت هشت عدد آب در هر روز بنوشید.
 • خوردن یک صبحانه سالم و وعده های کوچک و مغذی در طول روز.
 • پروتئین لاغر، سبزیجات، میوه، لبنیات کم چرب و غلات کامل را در رژیم غذایی خود قرار دهید.
 • ورزش حداقل ۲۰ تا ۳۰ دقیقه پنج روز در هفته.
 • همانطور که برای سن شما توصیه می شود، به اندازه کافی در خواب باشید

قسمت ۱

داشتن یک رژیم غذایی سالم

 1. تصویر با عنوان گام سالم 1
  ۱

  آب بیشتری بنوشید

  انسان بزرگسال باید ۲-۳ لیتر (یا حدود ۸ عدد عینک ۸ اونس) آب در روز بنوشد در حالی که کودکان باید ۱-۲ لیتر (یا تقریبا ۵ عدد عینک ۸ اونس) بنوشند. [۱] این علاوه بر چیزهایی مانند چای و قهوه است. آب بدن را در دمای مناسب نگه می دارد و سموم را حذف می کند که نتیجه اجتناب ناپذیر متابولیسم و ​​زندگی صنعتی است. شما به طور خودکار سلامت خواهید بود.

  • آب همچنین پوست شما را پاک می کند، کلیه ها را کمک می کند، به کنترل اشتها کمک می کند و انرژی شما را حفظ می کند. [۲] اگر سالم تر، بیشتر بیدار باشیم و داشتن پوست بهتر، انگیزه نیست، چه چیزی است؟
  • همچنین شما را از نوشیدن نوشیدنی های ناسالم مانند نوشابه و آب می سوزاند که کالری زیادی دارند. این بدن به سختی از مصرف این نوشیدنی های ناسالم رد می کند و هنوز هم صدها کالری بعد از تشنج را احساس می کنید. اگر به طعم و مزه نیاز دارید، برخی از لیمو، آهک یا آبمیوه ۱۰۰٪ به آب خود اضافه کنید. با این وجود، مطمئن شوید که غذاهای غنی از کلسیم مانند کلم بروکلی برای بزرگ کردن استخوانهای سالم به شما کمک می کنند.
 2. تصویر با عنوان گام سالم 2
  ۲

  صبحانه بخور

  صبحانه نور، صبحانه به اندازه کافی کافی است تا از مزایای خوردن در اوایل بهره مند شوید. اگر از پروتئین لاغر و دانه های کامل تشکیل شده باشد، پس از ناهار، شما را از خوردن غذا محافظت می کند. تحقیقات نشان می دهد که صبحانه ها در واقع بیشتر غذا می خورند! بنابراین، برای محدود کردن اشتها، اولین وعده غذایی روز را از دست ندهید.

  • به جای دو دونات شکلات و یک قهوه کرمی بیشتر از هر چیز دیگر، تخم مرغ، میوه، و یک نوشیدنی، شیر نابجا، آب پرتقال تازه یا چای را انتخاب کنید. صبحانه سالم تر است، انرژی بیشتری در طول روز احساس می کنید و بیشتر در روز نیاز به غذا نخواهید داشت. [۳]
 3. تصویر با عنوان «سالم بمانید» مرحله 3
  ۳

  خوردن خوب در طول روز.

  اگر نیمی از صفحات شما سبزیجات و میوه باشد، در مسیر درست قرار گرفته اید. پروتئین لاغر، لبنیات کم چرب و غلات کامل اضافه کنید. هنگامی که یک الگوی غذای پایدار ایجاد می شود بدن شما راحت تر احساس راحتی می کند. ممکن است زمانی طول بکشد که بدن شما تعجب می کند که کدام غذاهای شیرین است، اما هنگامی که شما بیش از حد پستان هستید، احساس بهتر از همیشه خواهید داشت.

  • به یاد داشته باشید که همه چربی ها برای شما بد نیستند. چربی های خوب را می توان در ماهی های چرب مانند ماهی آزاد و ماهی تن، آوکادو، آجیل و روغن زیتون پیدا کرد. این برای رژیم غذایی متعادل ضروری است. چگونه به خوردن سالم برای راهنمایی بیشتر بخوانید.
 4. تصویر با عنوان سالم بودن مرحله 4
  ۴

  خوردن در زمان مناسب

  یک زمان خوب برای یک غذای سالم و آسان برای هضم غذا بین ۱۷:۰۰ تا ۲۰:۰۰ است؛ بهتر است برای جلوگیری از تنقلات در اواخر شب، زیرا آنها کالری های غیر ضروری را پر می کنند و می توانند خواب شما را مختل کنند. اگر شما به این نوشیدنی نیمه شب نیاز دارید، به آجیل، دانه ها، میوه ها و سبزیجات نشت کنید.

  • Snacking برای شما بد نیست اگر شما آن را درست انجام دهید. در واقع، خوردن “به طور مداوم” می تواند شما را از احساس محروم نگه دارد و برای آن قطعه سوم از پنیر کیک زمانی که چرخش رول اطراف. فقط اطمینان حاصل کنید که همه چیز در اعتدال است. [۵]
 5. تصویر با عنوان سالم بودن مرحله 5
  ۵

  در نظر بگیرید بروید بدون گوشتخوار

  . در صورتی که متوجه نشوید، گوشت در آنچه که تا به حال صحبت کرده اید نقش مهمی ایفا نمی کند. گیاهخواری یک راه خوب برای کاهش مصرف کالری شما و دریافت مقدار زیادی ویتامین و مواد معدنی است، اما این گفته می شود که می توان آن را اشتباه انجام داد. در حالی که بهترین ایده برای رفتن به طور کامل گیاهخوار نیست، اکثر مردم خوردن گوشت بیش از حد می کنند. ایده خوبی این است که مقدار و انواع گوشتی که می خورید را تغییر دهید: مبادله گوشت خوک را برای مرغ نابود کنید؛ استیک برای ماهی تن

  • رژیم غذایی با فیبر بالا به آسانی بدون گوشت بود. نشان داده شده است که فیبر کلسترول شما را کاهش می دهد، سطح قند خون خود را کنترل می کند، سلامتی روده خود را بهبود می بخشد و به شما کم کم می شود. مصرف توصیه شده فیبر ۳۰ گرم در روز برای مردان و ۲۱ گرم در زنان است؛ پس از سن ۵۰ سالگی، این افزایش می یابد تا ۳۸ گرم برای مردان و ۲۵ گرم برای زنان. برخی از منابع خوب فیبر عبارتند از میوه ها و سبزیجات (با پوست)، دانه های کامل و حبوبات.
 6. تصویر با عنوان سالم بودن مرحله 6
  ۶

  برچسب ها را بخوانید

  غذاهای فرآوری شده رپ بد، و اغلب به دلایل خوب. با این حال، شما باید جنگ های خود را انتخاب کنید. این کیسه یخ زده از بروکلی تقریبا به اندازه این مکبوک و پنیر بسته نیست. به طور خلاصه، زمانی که می توانید از غذاهای فرآوری شده اجتناب کنید، اما اگر نتوانید برچسب ها را بخوانید و به دنبال چیزهای بد اضافه کنید: نمک، شکر و چربی.

  • مواد غذایی که در قفسه ها باقی می ماند اغلب سدیم، کلمات را به پایان می رساند و به ترتیب، و ترانس و چربی اشباع شده در لیست مواد تشکیل دهنده اضافه شده است. اگر اینها را روی برچسب ببینید (مخصوصا اگر آنها در مقادیر زیاد هستند)، از آنها اجتناب کنید. شما می توانید یک جایگزین سالم در جای دیگر پیدا کنید. ارزش آن نیست
   • فقط به این دلیل که می گوید هیچ ترانس چربی ندارد، به این معنی نیست که چربی ترانس دارد. مقادیر ناچیز می تواند به صورت قانونی نادیده گرفته شود – بنابراین اگر روغن گیاهی هیدروژنه را در لیست مشاهده کنید، یکی از مجرمان پنهان را پیدا کردید. [۷]

قسمت ۲

داشتن یک برنامه ورزشی سالم

 1. تصویر با عنوان سالم بودن مرحله 7
  ۱

  شکل بگیر

  علاوه بر کمک به کاهش وزن و کسب اعتماد به نفس، ورزش دارای مزایای دیگری برای بدن و ذهن شماست. داشتن یک سلامت قلب و عروق خوب با کاهش خطر ابتلا به آلزایمر مرتبط است، فقط به نام یکی. بنابراین اغلب شما می توانید به استخر، پیاده رو یا پارک ضربه بزنید.

  • ورزش همچنین باعث افزایش سیستم ایمنی بدن شما می شود. حتی یک تغییر کوچک به عنوان راه رفتن به آرامی برای ۲۰-۳۰ دقیقه در روز، پنج روز در هفته می تواند سیستم ایمنی بدن شما را افزایش دهد با افزایش هر دو آنتی بادی و پاسخ سلول T-killer. [9]
  • ورزش همچنین یکی از بهترین روشهای بهتر برای خواب در شب است [۱۰] که می تواند به شما در از دست رفتن وزن خود کمک کند. برای دریافت جزئیات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.
 2. تصویر با عنوان سالم بودن مرحله 8
  ۲

  حفظ وزن سالم.

  فریم های فیزیکی ما در اندازه و وزن متفاوت است. فردی با یک قاب بزرگ می تواند وزن کمتری داشته باشد، در حالی که فردی با فریم نور قادر به حمل کمتر خواهد بود.

  • کمبود وزن هم خوب نیست! از هر نوع رژیم سقوطی استفاده نکنید گلوله جادویی برای کاهش وزن وجود ندارد و حتی اگر وجود داشته باشد، بدن شما از مواد مغذی حیاتی گرسنه نخواهد بود. تغییرات آهسته در عادات غذایی شما بسیار امن تر است و مزایای بلند مدت برای سلامت جسمی شما بیشتر است.
  • اگر شما نمی خواهید بر روی رژیم غذایی بروید، به خواندن چگونگی از دست دادن وزن با تمرین بخوانید. فقط به خاطر داشته باشید که تنها ورزشکاران جدی قادر به سوختن کالری کافی برای لذت بردن از انعطاف پذیری های عظیم هستند – و حتی این گونه، آنها تمایل ندارند، زیرا به بدن سخت است. حتی اگر کالری بیشتری مصرف کنید که برای شما توصیه می شود، مطمئن باشید که آنها مغذی هستند؛ قلب، مغز، ماهیچه ها، استخوان ها، اندام ها و خون شما نمی تواند برای کالری خالی بماند.
 3. تصویر با عنوان «سالم بمانید» گام 9
  ۳

  قطار متقابل

  فقط به خاطر اینکه شما می توانید بدون توقف توقف ۵ مایل (۸٫۰ کیلومتر) را انجام دهید، به این معنا نیست که شما سالم هستید، همانطوریکه وزن بلند کردن اندازه ماشین کوچک است. اگر فقط یک فعالیت را انجام می دهید، فقط از یک مجموعه ای از عضلات استفاده می کنید. [۱۱] هنگامی که به شنا بروید یا تمرینات هسته ای را که نمیتوانید ادامه دهید، شوکه خواهید شد!

  • پاسخ چیست؟ آموزش متقابل. نه تنها فعالیت های مختلفی را انجام می دهد بلکه تمام عضلات شما (که می تواند به جلوگیری از آسیب) کمک کند، همچنین باعث می شود تا شما از خستگی نجات پیدا کنید. این قاتل ورزش نهایی است! بنابراین تمرین های ورزشی ایروبیک و تمرینات ورزشی را به روال خود اضافه کنید. عضلات شما خوشحال خواهند شد.
 4. تصویر با عنوان Step 10 Be Healthy
  ۴

  ورزش عاقلانه

  باید بگویم که راه های بدی برای کار کردن وجود دارد. هر بار که حرکت می کنید، خود را در معرض آسیب قرار می دهید، بنابراین مطمئن شوید که این کار درست است!

  • اولین چیزها اول، هیدراته باقی بمان شما همیشه باید در طول تمرینات خود آب بخورید. از دست دادن آب بدن می تواند در طول جلسه عرق شما (یا عدم وجود آن) موجب سرگیجه یا سردرد شود.
  • شکسته شدن! این تنبل نیست، سالم بودن است. شما نمیتوانید بروید بروید برای همیشه. پس از ۳۰ دقیقه یا بیشتر ورزش، بطری آب خود را بکشید و روشن کنید. بدن شما نیاز به یک ثانیه برای گرفتن. شما قادر خواهید بود در بلندمدت بیشتر بروید.
 5. تصویر با عنوان «سالم بودن مرحله 11»
  ۵

  فرصت های کمی را بیابید.

  فعال بودن جسمی در مورد پیاده رو کردن پیاده رو یا پیوستن به ورزش نیست – این شیوه زندگی است که می تواند ۲۴/۷ داشته باشد  اگر شما می توانید ۱۰ مرحله اضافی به روز خود را اینجا و آنجا اضافه کنید، آنها اضافه می شوند.

  • ایده ای ندارید؟ پارک کمی دورتر از کار، ورودی بازار یا فروشگاه مواد غذایی. دوچرخه سواری را برای کار یا مدرسه انجام دهید از پله استفاده کن. هر روز سگ را بکشید ناهار بخورید دوچرخه برای کار یا کافی شاپ محلی. فرصت های کوچک در همه جا هستند

قسمت ۳

عاطفی سالم

 1. تصویر با عنوان «سالم بمانید» گام 12
  ۱

  مثبت فکر کنید

  این شگفت انگیز است که قدرت ذهن ما در مورد همه چیز در زندگی ما چیست. یک پیچیدگی مثبت ساده در یک وضعیت می تواند یک مانع را به یک فرصت تبدیل کند. شما نه تنها به زندگی تان احترام می گذارید، سیستم ایمنی بدن می تواند سرماخوردگی و بیماری های قلبی را بهتر کند! هاروارد دروغ نمی گوید

  • برای شروع این مرحله دشوار، بر قدردانی تمرکز کنید. هنگامی که شما شروع به فکر کردن درباره چیزی بد که در اطراف شما چرخید، متوقف شوید. بس کن. از دو مورد که برای آن سپاسگزارید فکر کنید. در نهایت، ذهن شما الگوی را متوجه خواهد شد و منفی را متوقف می کند قبل از اینکه شما به طور آگاهانه آن را انجام دهید.
 2. تصویر با عنوان گام سالم 13
  ۲

  راضی باشید

  این بدان معنی نیست که “با زندگی شما منطبق باشد” (خوب، آن را انجام می دهد، اما آن را یک ثانیه) – به نوعی به معنای “خود را برآورده”. اگر شما در رژیم غذایی هستید، به خودتان اجازه بدهید کمی (کمی) از آنچه که شما می خواهم. اگر تماشای دختران طلایی برای سه ساعت در شب جمعه به نظر می رسد بهشت، انجام آن. هر چه چیزهای کوچک است، شما را خوشحال می کند، آنها را انجام دهید.

  • شادی شما ارزشمند است اما سلامتی شماست. اگر سالم نیستید، کاملا خوشحال نیستید. این زمانی است که ما ذهن و بدن ما را در شکل بالا قرار داده ایم که می توانیم به همه چیز حمله کنیم. اگر کار، خانواده، دوستان، رابطه، و پول شما را پایین بیاورد، انتخابی کوچک مانند انتخاب این بشکه گندم کاملا به جای جیب گرم می تواند پایه ای برای یک دراز مدت در سلامتی شما ایجاد کند. سپس، هنگامی که رفتن سخت می شود، شما آماده باشید که با چالش های خود را با بدن سالم، ذهن و وجدان خود را به چالش بکشید. [
 3. تصویر با عنوان "Be Healthy Step 14"
  ۳

  کوچک فکر کن

  هنگامی که ما بر اهداف غیر قابل دستیابی متمرکز می شویم، ما ناامید، ناامید و تنبل می شویم. پس از همه، چرا سعی می کنید برای رسیدن به چیزی که هرگز اتفاق نخواهد افتاد؟ ذهنیت سالم باید در اینجا و در حال حاضر باشد. این باید نگرانی در مورد آینده باشد، مطمئن باشید، اما نباید با آنچه تا به حال اتفاق افتاده است، مشکوک نباشید یا نه.

  • عاطفی سالم (و خوشحال) آسان تر می شود هنگامی که شما در مراحل سفر خود به عنوان مقصد مخالف تمرکز می کنید. اگر می خواهید آن را در برادوی انجام دهید، تمرکز خود را بر خواندن بعدی خود قرار دهید. سپس بر روی به دست آوردن عدالت تمرکز کنید، سپس روی حرکت دادن تمرکز کنید، و غیره. هم اکنون همیشه قبل از آینده می آید، تمرکز بر روی آنها را به ترتیب!
 4. تصویر با عنوان گام سالم 15
  ۴

  مدیریت استرس .

  این یکی عظیم است هنگامی که استرس برای زندگی ما طول می کشد، هر چیز دیگری از بین می رود. خانه های ما درهم آمیخته شده اند، ذهن ما درهم ریخته است و روابط ما تیره و تار می شود. برای پنج دقیقه خود را کنار بگذارید و در مورد سطوح استرس خود فکر کنید، چگونه می توانید آن را کنترل کنید؟ چه کاری می توانید انجام دهید تا بیشتر آرام و آرام باشد ؟

  • یک روش بسیار سالم مدیریت استرس یوگا است . اگر آن را جذاب نیست، چگونه در مورد meditating ؟ نه؟ سپس به سادگی مطمئن شوید که ده دقیقه از روز خود را برای صرفه جویی در انرژی صرف کنید. بیا با خودت بیا و فقط نفس بکش یک نقطه برای هر روز تمرکز کنید
 5. تصویر با عنوان «سالم بودن مرحله 16»
  ۵

  دوستان خود را عاقلانه انتخاب کنید .

  همه ما می دانیم که افرادی که به نظر می رسند ما را تخلیه می کنند، اما با این وجود ما با آنها دوست هستیم؛ زیرا آنها یک تلویزیون خوب دارند یا به همین دلیل، خسته شده اند. متاسفانه، برای سلامتی احساسی ما، باید بروی. آنها ما را خوب نمی شناسند و ما آن را می دانیم – ما فقط آن را نادیده می گیریم تا به حفظ ثبات و جلوگیری از موقعیت های ناخوشایند. سلامت روان خود را به نفع خود و پاره کردن آن کمک گروه. در بلند مدت شما خوشحال خواهید شد

 6. ۶

  مولد باشید

  یکی از بهترین احساسات به راحتی می تواند این باشد که احساس “من خیلی امروز انجام دادم!” برای این لحظه، شما عملا غیر قابل توقف است. مادر شما گفت: “اگر ذهن خود را به آن برسانید، می توانید آن را انجام دهید” دیگر دروغ نیست! در حال حاضر تصور کنید که سوار آن بالا به طور مداوم

  • با ایجاد یک لیست کارهای شروع کنید. یک تقویم یا برنامه ریز نیز یک ایده خوب است. و به یاد داشته باشید: کوچک فکر کنید حمله به چند چیز کوچک برای رفتن به شما. قبل از اینکه حتی متوجه شوید، روی یک رول قرار می گیرید.
 7. تصویر با عنوان سالم بودن مرحله 18
  ۷

  نگاهی به شکاف

  این مشابه مرحله “رضایت” است؛ شما نیاز دارید که گاهی اوقات برای شما مناسب باشد، صرفنظر از آنچه جهان به نظر می رسد خواستار است. بدون احساس گناه، این کیت کت بارور شب را صرف کنید صبح بخیر. هنگامی که به آن بازگردید، دو بار انرژی بیشتری خواهید گرفت.

  • این امر برای ورزش نیز انجام می شود. اگر همین کار را با هم انجام دهید، عضلات خود را به آن می رسانید، خسته می شوید، و شما به فلاکت پایان می دهید. بنابراین، به جای تیر زدن پیاده رو در روز چهارشنبه، به استخر ضربه بزنید. تو تنبل نیستی – تو منطقی هستی
 8. تصویر با عنوان «سالم بمانید» گام 19
  ۸

  تعادل احساسی را پیدا کنید حتی اگر شما هر جنبه دیگری از سلامت را مدیریت کنید، اگر از آشفتگی های داخلی رنج می برید، احساس کامل نخواهد کرد. گاهی اوقات افراد هر گاه نیاز به انتخاب دارند، و چیزهای کوچک زیادی وجود دارد که می توانید در مورد خودتان احساس کنید . اگر مشکل گسترش یابد، ممکن است لازم باشد یاد بگیرید که با درد عاطفی یا حتی افسردگی کنار بیایید .

  • هنگامی که خودتان کار می کنید، باید رویکرد خود را نسبت به روابط بین فردی کار کنید. یاد بگیرید چگونه به رسمیت شناختن رابطه دستکاری و کنترل و در صورت لزوم با سوء رفتار عاطفی برخورد کنید تا بتوانید رابطه سالم داشته باشید .

قسمت ۴

داشتن یک روال سالم

 1. تصویر با عنوان Step Be Healthy Step 20
  ۱

  توقف درگیر شدن در رفتار مخاطره آمیز. ریسک های غیر ضروری برای بدن و ذهن سخت است. همچنین می تواند عواقب ناخوشایندی درازمدت داشته باشد. الگوهای جدی یا پایدار ریسک پذیری نیز ممکن است نشان دهنده مشکلات روانشناختی عمیق باشند؛ در این صورت شما باید با یک متخصص مراقبت های بهداشتی که متخصص در زمینه مربوطه است صحبت کنید. با تنظیم دیدگاه های خود در مورد یکی از دستاوردهای زیر شروع کنید:

  • داشتن امنیت بیشتر جنسیت
  • توقف خوردن نوشیدن
  • ترک نوشیدن بدون الکلی ناشناس
  • ترک سیگار
  • اعتیاد به مواد مخدر ضرب و شتم
  • چیزهایی مانند پوشیدن یک کلاه ایمنی هنگام سوار دوچرخه و کمربند ایمنی خود را هنگام استفاده از ماشین خود.
   • این چیزها قابل انجام هستند در حالی که آنها قطعا دشوار است، آنها قابل اجرا هستند. اغلب، اگر یکی از اینها به انجام برسد، چیزهای دیگر به نظر بسیار ساده تر می آیند و در جای خود قرار می گیرند.
   • اگر قبلا در رفتار خطرناک شرکت نکردید، تبریک میگویید!
 2. تصویر با عنوان «سالم بمانید گام 21»
  ۲

  ورزش چند بار در هفته. ما بر روی بخش “get fit” تاکید کردیم، اما اکنون می خواهیم آن را کمی کمتر نادیده بگیریم. روال روزانه / هفتگی شما باید شامل ورزش باشد. این میزان متابولیسم شما را افزایش می دهد، وزن خود را کنترل می کند و هفته ای تازه احساس می کنید. پیروزی سه گانه!

  • برای شما چیزی بتنی است: برای ۱۵۰ دقیقه فعالیت هوازی هر هفته (یا ۷۵ دقیقه فعالیت شدید) و تمرینات قدرت دو بار در هفته را هدف قرار دهید.  حتی شمارش چمن جارو کردن!
 3. تصویر با عنوان گام سالم 22
  ۳

  یک استراحت شبانه بیاورید هنگامی که شما بخوابید، بدن شما سلولهایی را تولید می کند که عفونت، التهاب و استرس را به خطر می اندازند. بدین معنی که خواب کم یا خواب کم کیفیت باعث می شود که شما بیشتر مستعد ابتلا به بیماری باشید، بلکه زمان لازم برای بهبودی بیماری را افزایش می دهد. . اگر شما برای شما نمی خوابید، برای سلامتی خود بخوابید!

  • در بالا، مطالعه ای که توسط مجله آمریکایی تغذیه بالینی انجام شد نشان داد که مردان که برای ۴ ساعت خواب خواب بیشتری مصرف ۵۰۰ کالری بیشتری نسبت به پس از ۸ ساعت خواب داشتند. اگر شما به دنبال رژیم غذایی آسان هستید، در اینجا این است!
 4. تصویر با عنوان گام سالم 23
  ۴

  یاد بگیرید چگونه به طبخ پخت و پز وعده های غذایی خود را یک تجربه فوق العاده است که شما می توانید از دستور العمل های مختلف را امتحان کنید در حالی که صرفه جویی در پول در همان زمان. چه چیز بیشتر، شما می توانید هر چیزی که در بدن شما اتفاق می افتد کنترل کنید. این تنها راه برای رژیم غذایی شماست!

  • هنگامی که شما طبخ، اجتناب از استفاده از روغن های چرب و اضافه اضافی. به جای روغن نباتی، کره یا مارگارین به روغن زیتون نگاه کنید و حداقل نمک و پنیر اضافی را نگه دارید. اگر بدون آن طعم نداشته باشد، سعی کنید آشپزی آن را متفاوت!
 5. تصویر با عنوان «سالم بودن مرحله 24»
  ۵

  بهداشت شخصی خود را حفظ کنید. اغلب دستها را بشویید، مخصوصا پس از دیدن حمام در خانه یا استفاده از دستشویی در یک مکان عمومی. میکروب ها می توانند مانند آتش سوزی گسترش پیدا کنند و ما را در یک چشم از بین ببرند. و به نظر می رسد که آن را روشن نشده است، گرفتن یک دوش یک ایده خوب نیز است.

  • هنگامی که آن را به دهان خود، نخ دندان و برس دندان ها و زبان خود را پس از خوردن؛ ذرات غذایی اغلب علت نفس بد و بیماری لثه است. دندانپزشک خود را به طور منظم برای تمیز کردن و رسیدن به هر گونه مشکلات قبل از اینکه آنها جدی تبدیل شود. برای جزئیات بیشتر به بخش بهداشت مراجعه کنید.
 6. تصویر با عنوان گام سالم 25
  ۶

  تقویت سیستم ایمنی بدن شما. حفظ عادات سالم و سطح بالایی از انرژی برای هر کسی که دائما در حال خستگی، سرماخوردگی، عفونت، و یا هر گونه اثرات دیگری از سیستم ایمنی ضعیف است، دشوار است. برای اطلاعات بیشتر به عنوان یک سیستم ایمنی قوی توسعه دهید .

  • اگر می توانید به آن کمک کنید، سعی کنید تمام ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز خود را از رژیم غذایی خود دریافت کنید. مکمل ها فقط باید به عنوان یک معیار ثانویه مورد استفاده قرار گیرند. [۱۹] و البته، قبل از تغییرات قابل توجهی، با پزشک خود صحبت کنید.

  برای مطالعه ی بیشتر در زمینه سلامت و بهداشت لطفا اینجا کلیک کنید.

درباره نویسنده

نگار امیری

نگار امیری دانشجوی ارشد معماری هستم و علاقه زیادی به بلاگینگ و نوشتن دارم حدود دو ساله که در زمینه های مختلف دارم تحقیق می کنم.

ثبت دیدگاه