درباره ما

سلام به سایت رازدانه خوش آمدید.

برای تماس با ما می توانید از راه info@razdane.com با ما در ارتباط باشید.

رازدانه به شما کمک می‌کند زندگی زیباتر و سالم‌تری داشته باشید.

رازدانه، مرجعی تخصصی در حوزه‌های زیبایی و تندرستی است که می‌کوشد آگاهی و شناخت شما را نسبت به کلیه نکات و ملاحظات مربوط به آرایشی و بهداشتی افزایش دهد.

دو مقوله زیبایی و تندرستی، به دلیل اثرگذاری مستقیم و جدی بر سلامت جسمی و روحی افراد، همواره از جایگاه ویژه‌ای برخوردار بوده‌اند. تنوع بسیار گسترده محصولات آرایشی و بهداشتی تحت نام‌های تجاری مختلفِ شناخته شده و گمنام موجود در بازار (که هر روز، بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شود) نیز گواه این مدعاست. از این ‌رو، شناسایی محصولات اصیل از میان انبوهی از محصولات موجود، به نحوی که اثربخشی و کارکرد مناسبی برای مصرف‌کنندگان داشته باشد، به کار بسیار دشوار و چالش‌برانگیزی تبدیل شده است و بررسی‌های پیش از خرید را ضروری می‌نماید.

 

پوست شما منحصربه‌فرد است! برای مراقبت از آن به محصولی منحصربه‌فرد نیاز دارید.

ما در بخش کاتالوگ آنلاین رازدانه ، با گردهم آوردن کارشناسان زُبده و کسب مشاوره از پزشکان مجرب در قالب یک تیم تولید محتوای حرفه‌ای، کلیه اطلاعات مربوط به محصولات آرایشی و بهداشتی از جمله معرفی کامل برندها، خواص و ویژگی‌های هریک از محصولات را گردآوری کرده و با تدوین جدول‌ مشخصات ویژه هر گروه از کالاها، امکان مقایسه بین آن‌ها را فراهم نموده‌ایم. محتوای این بخش، هر روز کامل‌ و کامل‌تر خواهد شد.

 

 

«زیبایی» به آموزش و «تندرستی» به مراقبت نیاز دارد.

ما در بلاگ رازدانه، مجموعه‌ای از مقالات آموزشی و دانستنی‌های به‌روز علمی را درباره انواع روش‌های حفظ سلامت و تندرستی به ویژه با موضوعات مراقبت از پوست و مو، پیشگیری از بیماری‌ها و ناراحتی‌های پوستی، راهکارهای موثر بر بهبود و درمان این بیماری‌ها، ترفندهای ساده آرایش و گریم و بسیاری مطالب دیگر را گردآوری نموده و در اختیار شما قرار می‌دهیم. این مقالات، پس از اعتبارسنجی منابع توسط کارشناسان هیئت تحریریه رازدانه، گزینش و در محورهای زیر منتشر می‌شوند:

 

یا در زیر ارایه نظر بفرمایید.

ثبت دیدگاه