بانوان لباس زنانه مد و استایل

چگونه قد بلندتر دیده بشیم

نوشته شده توسط razdane

راه های بلند شدن قد را می‌خواهید؟ جای درستی آمده‌اید! روش‌های زیر در اختیار شما هستند تا نه خودتان احساس کوتاه بودن کنید و نه دیگران فکر کنند کوتاه هستید. هیچ کدام از این راه‌ها هم ربطی به داروخانه و دکتر و روش‌های عجیب و غریب ندارد، بیشترشان اگر خیلی دور باشند در کمدتان هستند یا در اولین بوتیک سر راهتان!

راه های بلند شدن قد در سه سوت

یکی از قواعد جالب دنیای مد این است که رنگ‌ها می‌توانند به سادگی آب خوردن برای افراد معجزه کنند. نمونه‌اش هم قانون تک رنگ پوشیدن برای افرادی است که قدشان کوتاه است. زمانی که از لباس‌های یک رنگ استفاده می‌کنید، باعث می‌شوید بیننده فکر کند قدتان کشیده‌تر است. تا اینجای کار قاعده‌ی کلی بود. اما اگر دنبال جزئیات بیشتری هستید خوب است به یک معجزه‌ی دیگر از رنگ‌ها اشاره کنیم که می‌تواند حتی بیشتر از پوشیدن لباس‌های تک رنگ بلندتر نشانتان دهد؛ معجزه تیره بودن رنگ‌ها. رنگ‌های تیره‌ای مثل مشکی یا سرمه‌ای می‌توانند شما را لاغرتر و در نتیجه کشیده و بلندتر نشان دهند.

پیراهن زنانه جین تیره فروشگاه دیجی استایل

کفش‌هایی که هم رنگ هستند

یکی دیگر از راه های بلند شدن قد که می‌تواند به شما کمک کند، استفاده از یک کفش خاص است. خاص بودن این کفش البته به پاشنه‌هایی هم قد برج میلاد نیست، به رنگ آن است که هر چقدر به رنگ پوستتان نزدیک‌تر باشد، بهتر است. یک کفش هم رنگ پوستتان، خیلی طبیعی و بدون جلب توجه قدتان را بلند نشان می‌دهد. ضمن اینکه اگر جلوی کفش کمی حالت کشیده و حتی نوک تیز داشته باشد باز هم پاها را کشیده‎تر و بلندتر نشان می‌دهد. یادتان باشد کفش‌هایی با رویه‌های بسته یا بند دار برای شما ساخته نشده‌اند.

کفش پاشنه بلند زنانه فروشگاه اینترنتی دیجی استایل

کمربندی که نازک است

به عنوان یک خانم قد کوتاه تا حد امکان سراغ کمربندهای پهن نروید. در عوض هر چقدر بتوانید کمربند نازک‌تری را در استایلتان بگنجانید، باعث ایجاد خطای دید می‌شوید و بیننده فکر می‎کند از آنچه که واقعا هستید، قد بلندتری دارید.

کمربند نازک طلایی زنانه فروشگاه اینترنتی دیجی استایل

کیف‌های بزرگ را دور بیندازید

ممکن است فکر کنید بدون کیف بزرگ هرگز! اما واقعیت این است که برای شما «با کیف بزرگ هرگز!» صدق می‌کند! یکی از راه های بلند شدن قد این است که هیچ وقت از کیف‌هایی که خیلی بزرگ هستند و به اصطلاح توی چشم می‌آیند، استفاده نکنید. در عوض بروید سراغ کیف‌های نازک‌تر و کوچک‌تر. این کیف‌ها دوستان صمیمی شما هستند که باید دستشان را بگیرید!

      جالبه بخوانید: ورود به دنیای زیبای کیف ها (آنت قاراخانیان)

خرید اینترنتی کیف زنانه دستی

لباس راه راه بپوشید

راه‌راه‌های عمودی از دیگر راه های بلند نشان دادن قد هستند. این خطوط علاوه بر لاغر نشان دادن افراد، نقش پر رنگی در اضافه شدن به سانتی‌مترهای قدشان بازی می‌کنند. اگر دوست دارید کشیده به نظر برسید از لباس‌هایی با خطوط تیره، نازک و عمودی کمک بگیرید.

خرید اینترنتی لباس زنانه زرشکی راه راه

تغییر دادن مدل موها

سعی کنید همیشه کمی به موهایتان پوش یا پف بدهید. لازم نیست گنبد مینا روی سرتان درست کنید، همین که کمی پف داشته باشد، کافی است. دم اسبی بستن موها یا جمع کردن آن‌ها بالای سر هم به بلند نشان دادن قدتان کمک می‌کند. فقط خواهش می‌کنیم سراغ کلیپس‌های بزرگ نروید که نابود کننده‌ی استایل است و راه رونده روی اعصاب!

خرید اینترنتی زیورآلات مو برای تغییر مدل مو دیجی استایل

توجه به زیورآلات

از گوشواره‌های آویز، البته نه خیلی بلند بلکه با سایز متوسط و گردنبندهای نازک استفاده کنید. گردنبندی که نازک باشد گردن شما را کشیده‌تر و در نتیجه شما را بلندتر نشان می‌دهد. گوشواره‌های آویز هم همین کار را برایتان انجام می‌دهند. کلا قانون ریزه میزه را درباره‌ی زیورآلاتتان به کار ببرید. حتی اگر انگشتانتان هم کوتاه هستند باز هم باید سراغ انگشترهای باریک بروید نه مدل‌های پهن و حجیم.

    جالبه بخوانید: ۱۲ راز که همه خانوم های شیک پوش باید بدانند

خرید گردنبند گره دار زنانه فروشگاه اینترنتی دیجی استایل

یقه را بچسبید

تا جایی که امکانش را دارید سراغ بلوزهای یقه اسکی یا یقه سه سانت نروید. به جای این‌ها، با یقه‌های هفت رفاقت کنید. یقه‌ی هفت باعث بلندتر نشان دادن گردنتان می‌شود و با ایجاد خطای دید، یکی از راه های بلند شدن قدتان است.

پیراهن زنانه صورتی یقه هفت دیجی استایل

توجه به اندازه کمر شلوار

موقع انتخاب شلوار، چه جین و چه هر جنس دیگری، به ارتفاع کمر آن دقت کنید و هیچ وقت سراغ شلواری نروید که فاق کوتاه است، البته اگر دوست دارید بلندتر به نظر برسید. شلوارهایی با کمرهای بلند را جانشین شلوارهای فاق کوتاه کنید و از نتیجه به دست آمده کیف کنید.

خرید اینترنتی شلوار زنانه دیجی استایل

ترکیب همه چیز با هم

استفاده از هر کدام از توصیه‌های بالا به بلند بالا نشان دادنتان کمک می‌کند اما اگر تمرین کنید و این نکات را آنقدر برای خودتان جا بیندازید که بتوانید خیلی طبیعی از همه‌شان در کنار هم استفاده کنید، نتیجه‌ای که به دست می‌آورید به مراتب بهتر است! امتحانش ضرری ندارد!

منبع: دیجی استایل

درباره نویسنده

razdane

ثبت دیدگاه