سبک زندگی سلامت

چگونه لبخندی زیبا داشته باشیم؟

نوشته شده توسط razdane

لبخند اولین چیزی است که مردم در صورت به آن توجه می‌کند و شما با چند ترفند آرایشی می‌توانید لبخندی زیبا در  عکس، مصاحبه و اولین ملاقات‌ها داشته باشید. با آرایش می‌توانید بعصی ویژگی‌های صورت را برجسته کنید، صورت را درخشان‌تر و جوان‌تر کرده و حتی لبخند زیباتری داشته باشید. در این بخش نکان آرایشی را بیان می‌کنیم که با رعایت آن‌ها می‌توانید لبخند زیباتری داشته باشید.

در ادامه با سایت رازدانه همراه باشید و برای اطلاع از آخرین مطالب زیبایی و آرایشی به سایت اصلی رازدانه مراجعه کنید. همچنین برای یادگیری نکات بیش‌تر در این مورد ترفندهای آرایش مو مطالعه کنید.

ترفندهای آرایشی برای داشتن لبخند زیبا

ترفندهای آرایشی برای داشتن لبخند زیبا

۱- استفاده نکردن از رنگ‌های با تن زرد

برق لب، رنگ برنز، طلایی و هر چیزی که رنگ زرد دارد و لبخند را بی‌روح می‌کند کنار بگذارید. رنگ‌هایی با تن سردتر انتخاب کنید زیرا این رنگ‌ها علاوه بر اینکه دندان‌ها را سفیدتر می‌کنند لبخندی رویایی می‌آفرینند. رژلب‌های نارنجی استفاده نکنید و رنگ‌های قرمز، شرابی، صورتی را انتخاب کنید و با امتحان کردن آن‌ها بهترین رنگی که مناسب رنگ پوست و دندان‌هایتان است را انتخاب کنید.

۲- برجسته کردن لب

کمی کرم برای بر روی قوس بالای لب بزنید و آن را با دست کمی محو کنید سپس برق لب را دقیقا در مرکز لب بزنید با این کار لب‌ها را برجسته می‌کنید. روش دیگر این است که کانسلر را در اطراف لب بزنید سپس با برس فونداسیون یا با اسفنج آن را محو کنید.

۳– آرایش گونه‌ها

آرایش و برجسته کردن گونه‌ها با کرم پودر و رنگ برنز علاوه بر گرم‌تر کردن پوست صورت، دندان‌ها را نیز سفیدتر می‌کند. از رنگ‌های برنز با تن نارنجی استفاده نکنید زیرا صورت را رنگ‌پریده  نشان می‌دهند. از رنگ‌های طبیعی استفاده کنید تا پوست صورت‌تان درخشان و زیبا شود.

۴– لایه‌برداری لب‌ها

هنگامی که پوست مرده بر روی سطح لب قرار می‌گیرد آرایش شما مخصوصا هنگام استفاده از رژلب خراب می‌شود. برای اینکه لب‌هایتان خشک و پوسته پوسته نشود باید هر هفته لب را لایه‌برداری کنید. بهترین روش لایه‌برداری  استفاده از اسکرلاب لب است و بلافاصله بعد از آن از کرم مرطوب کننده و نرم کننده استفاده کنید.بهتر است این کار را شب قبل از خواب انجام دهید تا کرم مرطوب کننده زمان کافی برای جذب شدن داشته باشد.

۵- آرایش چشم

استفاده از سایه چشم‌های با تن سرد برای درخشان‌تر کردن پوست و دندان‌ها موثر است. اگر می‌خواهید سایه دودی استفاده کنید رژلب خنثی بزنید و بعد از زدن خط چشم استفاده از ریمل را فراموش نکنید.

منبع: About.com

درباره نویسنده

razdane

ثبت دیدگاه