پول دربیار

چگونه میلیونر بشیم (برای بچه ها)۲ ؟

نوشته شده توسط نگار امیری

ساخت پول در خانه

 1. تصویری به نام Quick Rich If You're Kid گام 21
  ۱

  بعضی از کارها در اطراف خانه انجام دهید. والدین شما ممکن است شما را کمک کند. کمک هزینه بالا برای ثروتمند شدن سریع کار می کند. کارهای بدون اینکه خواسته شده باشند، جایزه عالی هستند. حتی اگر پنج دلار در هفته دریافت کنید، می دانید که این پول می تواند بسیار، بسیار سریع باشد.
 2. عکسی با نام Rich Rich اگر شما یک بچه 22 گام است
  ۲

  برای تغییر در ماشین و زیر مبل نگاه کنید. شما هرگز نمی دانید چه چیزی ممکن است پیدا کنید برای تغییر سستی نگاه کنید. فقط مطمئن شوید که والدین شما در حال برنامه ریزی برای استفاده از این تغییر اضافی نیستند.
 3. تصویری به نام Quick Rich If You're Kid مرحله 23
  ۳

  از والدین خود بخواهید که کمک هزینه بزرگتری را به شما بدهند. اگر یک کمک هزینه نداشته باشید، از یک نفر بخواهید، اما پدر و مادرتان را ناراحت نکنید. برای متقاعد کردن والدین خود که سزاوار کمک بیشتر باشید، کارهای خود را به خوبی انجام دهید، کارهای فوق العاده ای را انجام دهید که واقعا لازم نیست انجام دهید، اما باید انجام شود، و بسیار مفید باشد.

  • توافق با والدین خود را انجام دهید. به عنوان مثال، والدین خود را بشناسید که اگر حداقل ۲۰ دلار در ماه به دست آورید حداقل یک “A” یا “B” در تمام کلاس های خود کسب کنید. سپس، هر دو طرف خوشحال هستند: والدین شما خوشحال هستند که شما در مدرسه خوب کار می کنید، و شما خوشحال خواهید شد که این خمیر اضافی را دریافت کنید.
 4. تصویری به نام Rich Rich اگر شما بچه گام 24 است
  ۴

  برای والدین خود دستورات خود را اجرا کنید این کار مخصوصا اگر شما یک وسیله حمل و نقل داشته باشید، مانند یک ماشین، اما حتی اگر این کار را نکنید، هنوز هم انجام می شود. مکانهای پیاده روی یک گزینه است، همانطور که اتوبوس را میگیرد یا از یک دوست برای سوار کردن درخواست می کند.
 5. اگر بخواهید گیتار 25 را بزنید، عکسی را دریافت کنید
  ۵

  خانه خود را تمیز کن تمیز کردن خانه والدین می تواند چند ساعت به شما پول نقد بفروشد، به ویژه اگر شما یک کار خوب انجام دهید. اطمینان یابید که پنجره ها، سایبان ها و چاله ها را لمس کنید.

  • اطمینان حاصل کنید که داخل خانه و همچنین خارج شوید. والدین شما احتمالا نمیخواهند آشپزخانه یا حمام را انجام دهند، اما چون شما انگیزه فوق العاده ای برای پول اضافی دارید، برای شما مشکل نخواهد بود. مواد تمیز کننده (تمیزکننده همه کاره، جوراب، دستکش و غیره) را دریافت کنید و به کار خود برسید!

۴

ایجاد پول با فروش خدمات ساده

 1. تصویری به نام Rich Rich اگر فرزند شما 01 گام است
  ۱

  بسته به اینکه چقدر ساله باشید، سعی کنید مهد کودک باشید . احتمالا تا زمانی که شما یک نوجوان نباشید، شما قادر به مراقبت از نوزاد نخواهید بود، اما نگهداری از بچه ها می تواند یک راه آسان و سریع برای ساختن مقدار زیادی پول باشد.

  • پس از اینکه اولین خانواده خود را نگه دارید، از یک توصیه یا «ارجاع» از خانواده بخواهید. اگر شما توصیه می کنید، خیلی راحت می شود خانواده های جدیدی را استخدام کرد. فقط مطمئن شوید که توصیه خوبی است و شما مردم را می شناسید!
 2. اگر فرزند شما قدم 02 را به عنوان Rich Rich سریع بدانید تصویر
  ۲

  سعی کنید حیوان خانگی نشسته. اگر از حیوان خانگی برای پول اضافی استفاده می کنید، از کسی بپرسید. پیدا کردن کسی که در تعطیلات یا صرفا صرفا روزه می گیرد و پیشنهاد می کند که برای روز / مدت تعطیلات خود مراقبت از حیوان خانگی خود داشته باشد.

  • شما همچنین می توانید پول زیادی را برای پیاده روی سگ ها بپردازید، به ویژه اگر چند روز در سگ ها بمانید. شما می توانید کسب و کار خود را با قرار دادن یک پوستر در محله خود را که لیست چقدر هزینه و زمان، زمانی که شما در دسترس است. شما باید ۵ دلار در هر پیاده روی بپردازید شما می توانید شروع به اتهام بیشتر به عنوان شما انجام آن را اغلب و تبدیل شدن به با تجربه تر. شما می توانید از طریق پیاده روی سگ ها به صورت رایگان برای ایجاد تجربه و سپس شروع به شارژ کردن برای خدمات خود کنید.
 3. اگر فرزند شما قدم 03 را به عنوان "Rich Rich" بدانی
  ۳

  با یک آژانس خبر محلی تماس بگیرید یا با پست تماس بگیرید و بخواهید روزنامه ها را برای یک قیمت ارائه دهید. هیچ جادویی در داشتن یک مسیر کاغذ وجود ندارد، اما می تواند واقعا خوب باشد. طرفدار این است که کار بسیار آسان است. Con این است که شما باید بیدار واقعا زود (معمولا) به منظور ارائه مقالات خود را.
 4. تصویری به نام Rich Rich اگر فرزند شما 04 است
  ۴

  چمن زدن از والدین خود بپرسید که چمنزار چمن خود را قرض بگیرند و از همسایگان خود شروع کنند، پیشنهاد می کنند چمن هایشان را بچرخانند. تعداد کمی از مردم فکر می کنند که چمن هایشان را بچرخانند، به طوری که شما می توانید به طور کلی برای خدمات خود هزینه های بسیار خوبی برای مردم بپردازید.

  • سعی کنید یک برنامه را با همسایگان خود تنظیم کنید: به آنها بگویید هر روز آخر هفته هر ماه برای هر چمن چمن خود را می زنید. به آنها بگوئید که آنها می توانند یک معامله خوب را به شما بدهند تا بتوانید چهار روز تعطیلات خود را در یک ردیف بریزید.
  • به جای استفاده از خطوط مستقیم، با استفاده از مورچه ها ادویه کنید. این به نظر واقعا فانتزی است و این فقط به همان اندازه ساده است که به عنوان خطوط مستقیم انجام شود. البته، ابتدا از همسایگان خود بپرسید آیا می توانید خطوط قطری را قطع کنید.
  • تصاویری از کارهای خردسال خود را بگیرید و آنها را به همسایگان خود نشان دهید. در صورت بروز هرگونه دغدغه، باید آنها را نسبت به استخدامتان کمتر نگران کنید.
 5. اگر فرزند شما گام 05 است، به نام Rich Rich را دریافت کنید
  ۵

  کار دیگری در اطراف حیاط انجام دهید. یاد بگیرید چطور درختان ، برگ خاک اره ، گیاهان گل و یا پیاده روی را بکشید. بیشتر شما می دانید که چگونه در اطراف حیاط را انجام دهید، بیشتر مشاغل شما خواهد بود. این به معنای پول بیشتر است این بدان معناست که سریعتر بمانید
 6. اگر فرزندتان قدم 06 را به عنوان Rich Rich سریع بدانید تصویر
  ۶

  برای تعطیلات آخر هفته، یک ماشین لباسشویی اجاره کنید. اجاره این هزینه حدود ۵۰ دلار است. برای رسیدن به توافق بر سر زمان، به همان اندازه که می توانید به آنجا بروید، قیمت آن در حدود ۵۰ دلار است و شما در طول آخر هفته غنی خواهید بود.

  • احتیاط: یک ماشین لباسشویی ممکن است باعث آسیب رساندن به مواد، چلپ چلوپ شدن ماشین ها و آسیب دیدن چشمان مردم شود و بنابراین اگر تصمیم به انجام این مرحله دارید، لطفا در هنگام استفاده از دستگاه شستشو و استفاده از آن با اطمینان استفاده کنید. از یکی از والدین خود بخواهید که به شما کمک کند تا قبل از استفاده از آن، از آن استفاده کنید.
 7. تصویر به نام روشن شدن برف و یخ از خاکستری و فضاهای عمومی مرحله 5
  ۷

  اگر زمستان هستید، می توانید برف را در یک راهرو و کنار راه رفتن یا تمیز کردن اتومبیل های برف بگشاید. شما می توانید با قیمت های پایین شروع کنید و سپس شروع به افزایش قیمت ها کنید. شروع به راه رفتن خود کنید و سپس شروع به درخواست همسایگان کنید. بعضی از مردم قبل از مدرسه / کار برنامهای برای برف انداختن ندارند. شما می توانید به راحتی با ۱۵-۲۰ دلار برای هر مشتری به راحتی دریافت کنید.

درباره نویسنده

نگار امیری

نگار امیری دانشجوی ارشد معماری هستم و علاقه زیادی به بلاگینگ و نوشتن دارم حدود دو ساله که در زمینه های مختلف دارم تحقیق می کنم.

ثبت دیدگاه