پول دربیار

چگونه ثروتمند شویم ۱ ؟

نوشته شده توسط نگار امیری

ثروت: تقریبا هر کس آن را می خواهد، اما تعداد کمی از مردم واقعا می دانند که چه باید بکنند تا بتوانند آن را بگیرند. تبدیل شدن به غنی ترکیبی از شانس، مهارت و صبر است. برای ثروتمند شدن، باید خودتان را در مسیری قرار دهید که منجر به یک حرفه شغلی مضاعف شود، سپس با سرمایه گذاری، صرفه جویی در هزینه و کاهش هزینه های زندگی خود، درآمد کسب کنید. بدست آوردن غنی آسان نیست، اما با کمی استقامت و تصمیم گیری ماهرانه، قطعا امکان پذیر است.

     بیشتر بخوانید:  چگونه سریع ثروتمند بشویم؟

سرمایه گذاری

 1. تصویر با عنوان "Get Rich Step 13"
  ۱

  پول را در بازار سهام قرار دهید .

  سرمایه گذاری در سهام، اوراق قرضه و یا سایر وسایل نقلیه سرمایه گذاری که به شما بازده سالانه سرمایه گذاری (ROI) به اندازه کافی بزرگ به شما در بازنشستگی خود را حفظ کند. به عنوان مثال، اگر شما یک میلیون دلار سرمایه گذاری کرده و ۷٪ ROI قابل اعتماد دریافت کنید، این مبلغ ۷۰۰۰۰ دلار در سال، تورم کمتر است.

  • از سوی معامله گران روز که به شما می گوید آسان است که یک جفت سریع را جذب کنید، دلگرمی نکنید. خرید و فروش ده ها تن از سهام هر روز اساسا قمار است. اگر شما برخی از معاملات بد را انجام دهید – که غیر قابل باور است آسان است – شما می توانید مقدار زیادی از دست دادن . این یک راه خوب برای غنی کردن نیست.
  • در عوض، یاد بگیرند که برای دراز مدت سرمایه گذاری کنند. سهام خوبی را با پایه های جامد و رهبری عالی در صنایع که برای رشد آینده آماده می شوند، انتخاب کنید. سپس سهام خود را بنشینید. با آن کار نکنید اجازه دهید هوا و هوا و باران می آید اگر عاقلانه سرمایه گذاری کنید، باید در طول زمان خیلی خوب کار کنید.
 2. تصویر با عنوان "Get Rich Step 14"
  ۲

  صرفه جویی در هزینه برای بازنشستگی .

  صرفه جویی کنید به نظر می رسد که افراد کمتر برای بازنشستگی صرفه جویی می کنند. برخی احساس می کنند که هرگز نمی توانند بازنشسته شوند. از برنامه های بازنشستگی مالیاتی بازپرداخت مالی مانند IRA و ۴۰۱Ks استفاده کنید. درمان مالیاتی که آنها تجسم می کند به شما کمک خواهد کرد که سریع تر برای بازنشستگی صرفه جویی کنید.

  • تمام اعتماد به نفس خود را در تأمین اجتماعی نگذارید. در حالی که شرط خوبی است که سوسیال سکیوریتی برای ۲۰ سال یا بیشتر ادامه خواهد داد، برخی اطلاعات نشان می دهد که اگر کنگره سیستم رادیکال را عوض کند – یا با افزایش مالیات و یا کاهش سود – امنیت اجتماعی در دسترس نخواهد بود شکل فعلی آن با این حال احتمال دارد که کنگره اقدام به “اصلاح” امنیت اجتماعی کند. در هر صورت، سوسیال سکیوریتی هرگز به عنوان تنها منبع بازنشستگان در سالهای بعد طراحی نشده بود. این باعث می شود که مهم تر از آن است که شما برای آینده ذخیره و سرمایه گذاری کنید.
  • سرمایه گذاری در Roth IRA A Roth IRA یک حساب بازنشستگی است که افراد کار می توانند مبلغ سالیانه ۵،۵۰۰ دلار کمک کنند. این پول پس از آن سرمایه گذاری می شود و جمع آوری سود جمع می کند . اگر تا سن بازنشستگی منتظر بمانید تا از Roth IRA خود پول بگیرد، پولی که شما اخراج میکنید مالیات نمیشود، زیرا در زمانی که شما برای اولین بار آن را پرداخت کردید، مالیات میگیرید.
  • کمک به حساب ۴۰۱ (k) . این یک حساب کاربری است که توسط کارفرمای شما تنظیم شده است که در آن سهمیه های مالی پیش پرداخت می تواند سرمایه گذاری شود. کارفرمای شما ممکن است انتخاب کند که همه یا بخشی از مشارکت شما را مطابقت دهد. این احتمالا نزدیکترین چیزی است که شما در زندگی خود به “پول آزاد” می رسانید! حداقل به اندازه کافی برای استفاده کامل از مسابقه کمک کنید.
   

  سرمایه گذاری در املاک و مستغلات .

 3. دارایی های نسبتا پایدار مانند املاک اجاره ای و یا زمین های توسعه بالقوه در یک منطقه به طور پیوسته رو به رشد راه خوبی برای ایجاد ثروت است. همانطور که با هر سرمایه گذاری، هیچ تضمینی وجود ندارد. با این حال، بسیاری از افراد با املاک و مستغلات کاملا به خوبی کار کرده اند. چنین سرمایه گذاری ها احتمالا در طول زمان ارزش بیشتری خواهند داشت. به عنوان مثال، بعضی ها فکر می کنند که یک آپارتمان در منهتن تقریبا تضمین می کند که در طول هر دوره پنج ساله ارزش بیشتری داشته باشد.
 4. ۴

  زمان خود را سرمایه گذاری کنید.

 5. به عنوان مثال، شما ممکن است دوست داشته باشید وقت آزاد داشته باشید، بنابراین شما چند ساعت در روز برای انجام دادن کاری ندارید. اما اگر شما چند ساعت وقت دارید که ثروتمند شوید سرمایه گذاری کنید، می توانید با ۲۰ سال گارانتی (۲۴ ساعته روز) با بازنشستگی پیش از موعد کار کنید. در حال حاضر چه چیزی می توانید در ازای ثروتمند شدن بعد از آن بمانید؟ دیو رامزی، مشاور سرمایه گذاری، دوست دارد به مخاطبان رادیوی خود بگوید: “امروز مثل هیچ کس دیگر زندگی نکنید تا بتوانید فردا همانند دیگران زندگی کنید”.
 6. اجتناب از خرید که احتمالا به سرعت در حال کاهش است .
 7. هزینۀ ۵۰،۰۰۰ دلار در یک خودرو گاهی در نظر گرفته می شود زیرا احتمال دارد که در پنج سال نود و پنج درصد ارزش آن نباشد، صرف نظر از اینکه چقدر کار را در آن قرار داده اید. به محض این که ماشین جدیدی را از بازار خارج می کنید، در حدود ۲۰ تا ۲۵ درصد ارزش را تخفیف می دهد و هر ساله به آن عمل می کند.  این باعث می شود که یک خودرو تصمیم مهمی برای تصمیم گیری مالی بگیرد.
 8. پول را به چیزهای احمقانه نزنید .

  زندگی به اندازه کافی سخت است. اما سخت است و دردناک است، زمانی که چیزهایی که شما پول نقد سخت خود را صرف می کنید، سیاه چاله های مالی هستند. چیزهایی را که پول می گذارید، دوباره ارزیابی کنید. سعی کنید دریابید که آیا واقعا “ارزش دارند”. در صورتی که قصد دارید در حال تبدیل شدن به ثروتمند باشید، احتمالا نمی خواهید پول زیادی صرف کنید.

  • کازینو و بلیط قرعه کشی. چند نفر خوش شانس پول می کنند بقیه ما آن را از دست می دهیم.
  • مثل ته سیگار . سیگاری های سنگین تنها می توانند پول خود را در دود نگاه دارند.
  • نشانه های بزرگ مانند آب نبات در سینما و یا نوشیدن در یک باشگاه.
  • غرفه های برنزه و جراحی پلاستیک. شما می توانید سرطان پوست را به صورت رایگان در خارج از کشور دریافت کنید. و کارهای بینی و تزریق بوتاکس همیشه به همان اندازه به عنوان وعده داده می شود؟ یاد بگیرید چگونه به سن عالیه ! شما تنها کسی نیستید که بزرگتر شوید.
  • بلیط کلاس اول کلاس برای ۱۰۰۰ دلار اضافی چه می کنید؟ یک حوله گرم و دیگری ۴ اینچ (۱۰٫۲ سانتی متر) از اتاق پا؟ این پول را به جای آن که آن را پرتاب کنید سرمایه گذاری کنید.
 9. تصویر با عنوان Rich Rich Step 19
  ۷

  ثروتمند باش

 10. ثروتمند شدن سخت است، اما ثروتمندتر شدن آن سختتر است. ثروت شما همیشه تحت تأثیر بازار قرار میگیرد، و بازار در معرض آن قرار دارد. اگر زمانی که زمان خوب است، خیلی راحت می شود، زمانی که بازار در حال افتادن است، به سرعت به یک نقطه می رسد. اگر شما یک ارتقاء یا افزایش، یا اگر ROI خود را به یک درصد افزایش می دهد، اضافی را صرف نیست. صرفه جویی در آن را برای زمانی که کسب و کار آهسته است و ROI خود را کاهش می دهد دو درصد.۲

غنی سازی از طریق شغلی

 1.    بیشتر بخوانید:  چگونه سریع پولدار شویم؟

  اکسل به صورت علمی

 2. این که آیا این دوره آموزشی چهار ساله است یا نه، برخی از افراد موفق به دنبال تحصیلات بیشتر از دبیرستان می روند. در مراحل اولیه زندگی حرفه ای، کارفرمایان شما کمی کمتری نسبت به تحصیلات شما قضاوت می کنند. نمرات عالی معمولا منجر به افزایش حقوق می شود.
 3. تصویر با نام Rich Rich Step 21
  ۲

  حرفه ای را انتخاب کنید

  به نظرسنجی های حقوق و دستمزد مراجعه کنید که نشان می دهد درآمد متوسط ​​سالانه برای حرفه های خاص. شانس گرفتن ثروت از بین می رود، اگر در حرفه تان به عنوان حرفه ای در امور مالی مشغول به تحصیل هستید. در اینجا برخی از بالاترین مشاغل پرداخت شده در آمریکا را می توان یافت:

  • پزشکان و جراحان. بیهوشی یک میلیون دلار + در سال است.
  • مهندسان نفت. مهندسانی که با شرکت های گاز و نفت کار می کنند می توانند زندگی بسیار خوبی داشته باشند. در بیشتر موارد، آنها سالانه به میزان ۱۳۵،۰۰۰ دلار افزایش می یابند.
  • وکلا وکلا در هر سال بیش از ۱۳۰،۰۰۰ دلار هزینه می کنند و اگر این زمان را در اختیار شما قرار دهید، می توانید این مزیت را داشته باشید.
  • مدیران فناوری اطلاعات و مهندسان نرم افزار. اگر شما در برنامه نویسی خوب هستید و در رایانه ها جیغ بزنید، این حوزه بسیار جبران شده را در نظر بگیرید. مدیران IT به طور مرتب $ ۱۲۵،۰۰۰ در سال است.
 4. تصویر با عنوان "Get Rich Step 22"
  ۳

  مکان مناسب را انتخاب کنید .

 5. برو کجا شغل خوب هست برای مثال، اگر می خواهید به دنبال امور مالی باشید، برای مثال، فرصت های بسیار بیشتری در شهرهای بزرگ وجود دارد تا مناطق روستایی و کم جمعیت. اگر می خواهید یک راه اندازی را بسازید، احتمالا میخواهید در Silicon Valley در نظر بگیرید. اگر می خواهید آن را در صنعت سرگرمی بزرگ کنید، به LA یا نیویورک می روید.

 6. تصویر با عنوان "Get Rich Step 23"
  ۴

              بیشتر بخوانید: چگونه بفهمیم که چی کشور را غنی یا فقیر می کند؟

  یک کار در سطح ابتدایی را دریافت کنید و راه خود را بالا ببرید .

 7. بازی اعداد را بازی کنید اعمال به بسیاری از نقاط و موضوع خود را به تعداد زیادی از مصاحبه ها. هنگامی که کار خود را دریافت میکنید، با آن برخورد کنید و تجربه ای را که لازم دارید پیش ببرید.
 8. تغییر شغل و کارفرما .

 9. هنگامی که برخی از تجربه خود را تحت کمربند خود دریافت کرده اید، در نظر پیدا کردن یک شغل جدید. با تغییر محیط خود، می توانید حقوق خود را افزایش داده و فرهنگ های مختلف شرکت های مختلف را تجربه کنید. نگران نباشید چندین بار این کار را انجام دهید. اگر شما یک کارمند ارزشمند هستید، احتمالا شرکت فعلی شما نیز ممکن است به شما مزایای افزایش یا مزایای دیگری را ارائه دهد، اگر آنها می دانند که به دنبال خروج می گردید.

سایت بزرگ رازدانه

درباره نویسنده

نگار امیری

نگار امیری دانشجوی ارشد معماری هستم و علاقه زیادی به بلاگینگ و نوشتن دارم حدود دو ساله که در زمینه های مختلف دارم تحقیق می کنم.

ثبت دیدگاه