این یکی از بهترین احساسات در جهان است، زمانی که می توانید پول خود را به خانه هایی که شما به طور مرتب استفاده می کنید دریافت کنید. اگر این کار را بکنید، می توانید به کوپن پرداخت کنید . در بدترین حالت، شما می توانید چند دلار اضافی را ذخیره کنید که می توانید برای یک روز بارانی استفاده کنید. در بهترین حالت، شما مقدار زیادی از مواد رایگان دریافت خواهید کرد و در این روند ثروتمندتر خواهد بود.

خرید به صورت عمده.

این ساده ترین راه برای خرید نیست، اما معمولا کارآمدتر است. اگر شما می توانید قرض و یا خرید به عضویت یک خرده فروش عمده مانند Costco، آن می تواند حس واقعی مالی است. در برخی موارد، شما می توانید محصولات با نام تجاری را برای فروش در تخفیف های جدی پیدا کنید.

 • اگر شما گرسنه هستید و مرغ را دوست دارید، در پایان روز، هنگامی که آنها به فروش می رسند، چهار جوجه تهیه شده را در Costco بخرید. گاهی اوقات آنها از ۵ دلار به ۲٫ ۵۰ دلار کاهش مییابند، به این معنی که شما حداقل ۱۰ وعده غذای دلپذیر را برای حدود ۱ دلار دریافت خواهید کرد! هر مرغ را که بلافاصله غذا می خورید، یخ بزنید.

یاد بگیرید برای غذا خوردن .

تا ۴۰ درصد غذا در آمریکا قبل از خوردن غذا، به هدر میرود. هلو ، گوجه فرنگی، و حتی گوشت می تواند برای مصرف مصرف شود. در مورد مواد غذایی که خریداری می کنید، هوشمند باشید. در واقع آن را بخور مواد غذایی هدر رفته است پول خراب شده است.
 

رهنمودهای مربوط به ابزار خود را کاهش دهید .

 1. برق، گاز و سایر خدمات آبزیان می تواند به شدت بر بودجه ماهانه شما تأثیر بگذارد. پس نه در مورد راه هایی برای نگه داشتن خانه خود در طول تابستان و زمستان گرم باشید. شما حتی ممکن است سرمایه گذاری در ساخت یا ساخت پانل های خورشیدی را در نظر بگیرید تا انرژی طبیعی خورشید را به برق هدایت کنید. کمترین خدمات خود را حفظ کنید و پولی را که ذخیره کرده اید، شروع به نصب کنید.

  انرژی خانه را دریافت کنید

  این به شما این امکان را می دهد که چند دلار از انرژی خود را از خانه بیرون بیاورید.

  • شما می توانید ممیزی انرژی خود را انجام دهید اگر شما نوع کارآمد هستید، اما دریغ نکنید که حرفه ای را برای تکمیل حسابرسی برای شما استخدام کنید. هزینه آن باید از ۳۰۰ تا ۵۰۰ دلار باشد، که ارزان نیست، اما می تواند به شما کمک کند تا خیلی بیشتر از آن زمان صرفه جویی کنید (مخصوصا اگر تصمیمی بگیرید که خانه را دوباره عایق بندی کنید).
   بیشتر بخوانید: چگونه میلیونر بشویم؟

  شکار یا غذا خوردن

  شما ممکن است نیاز به سرمایه گذاری در ابزار و اجازه، اما اگر شما در حال حاضر این، این یک راه ارزان برای غذا خود را دریافت کنید. اگر شما اخلاقی علیه کشتن حیوانات هستید، بسته به اینکه در آن زندگی می کنید، غذای غذا بسیار آسان است. فقط مطمئن شوید که فقط برای غذا که منشاء و خصوصیات آن مطمئن هستید، غذا کنید. بدبختی یا مسمومیت هرگز سرگرمی نیست.

  • شکار گوزن ، شکار اردک یا شکار بوقلمون بروید
  • برو ماهیگیری و یا پرواز ماهیگیری
  • گل های خوراکی ، قارچ های وحشی را انتخاب کنید یا غذای غذا در پاییز
  • باغبانی چریکی را شروع کنید یا گلخانه خود را بسازید

ابتدا پرداخت کنید

این به این معنی است که قبل از اینکه بروید و چک کردن چک خود را بر روی یک جفت کفش جدید یا یک باشگاه گلف که لازم نیست ضربه بزنید، پولی را در یک حساب کاربری که لمس نکرده اید کنار بگذارید. هر بار که پرداخت می کنید این کار را انجام دهید و حساب خود را افزایش دهید.

یک بودجه (و به آن بچسب)

 1. یک بودجه ماهانه را که تمام هزینه های اولیه خود را پوشش می دهد ایجاد کنید و کمی پول “سرگرم کننده” را کنار بگذارید. با توجه به بودجه خود و صرفه جویی در حداقل مقدار کمی پول هر ماه یک راه خوب برای ایجاد زمینه برای تلاش های خود را برای غنی شدن است.

  اتومبیل و خانه خود را پایین بیاورید

 2. . آیا می توانید با یک آپارتمان به جای یک خانه کار کنید یا جای خود را به جای جای خود داشته باشید؟ می توانید یک ماشین استفاده شده به جای یک ماشین جدید خریداری کرده و از آن صرفه جویی بیشتری استفاده کنید؟ اینها همه راه هایی هستند که هر ماه یک تن پول را ذخیره کنند.

  هزینه ها را قطع کنید

 3. نگاهی به راههایی که شما به راحتی پول خرج می کنید و همه چیز را بازنگری می کنید. برای مثال، هر روز صبح از رفتن به استارباکس اجتناب کنید هر ۴ دلار که هر روز برای قهوه طراح صرف میکنید، به ۲۸ دلار در هفته یا ۱۴۶۰ دلار در طول یکسال میرسید!

  پیگیری هزینه های خود را.

 4. برای افزایش بهره وری خود در کاهش هزینه های خود، برای پیگیری آنها بسیار مهم است. یکی از برنامه های کاربردی ردیابی هزینه های زیادی را انتخاب کنید که مانند Money Lover یا Nint وجود دارد و هر پنی را که در کیف پول خود قرار دارد را ثبت کنید. پس از ۳ ماه یا بیشتر، باید بتوانید بدانید که بیشتر پول شما چه چیزی است و چه کاری می توانید انجام دهید.

  پرداخت مالیات خود را با عقل انجام دهید .

 5. در سال ۲۰۰۷، متوسط ​​بازپرداخت مالیات آمریکا ۲۷۳۳ دلار بود. اون پول زیادیه! آیا می توانید این پول را برای پرداخت بدهی ها یا صندوق اوراق قرضه به جای آن که چیزی را بخرید که نیمی از ارزش آن را از دست بدهد دوم آن را بخرید؟ اگر شما حدود ۳۰۰۰ دلار عاقلانه سرمایه گذاری کنید، ممکن است چندین سال به ارزش ده برابر آن باشد.
   

  کارت اعتباری شما .

  آیا می دانستید که افرادی که از کارت های اعتباری برای خرید استفاده می کنند، پول بیشتری را صرف پولی می کنند؟  همین دلیل است که گمراه کردن با پول نقد دردناک است. با استفاده از یک کارت اعتباری، این مقدار زیادی از خستگی را تحمل نمی کند. اگر می توانید، کارت اعتباری خود را طلاق دهید و ببینید که چطور پول نقد را پرداخت می کند. شما احتمالا به صرفه جویی در یک قایق از پول می رسد.

  • اگر کارت اعتباری خود را نگه دارید، چیزهایی را برای کاهش هزینه ها انجام دهید. سعی کنید هر ماه و در زمان تعادل کامل را پرداخت کنید. این نتیجه اعتبار بدون بهره است. حداقل، حداقل مبلغی را قبل از تاریخ پرداخت بپردازید تا از هزینه دیرکرد اجتناب کنید.

  وام مسکن خانه شما.

به جای وام ۳۰ ساله refinance به نرخ پایین تر و یا یک وام ۱۵ ساله. به این ترتیب شما فقط چند صد دلار در هر ماه پرداخت می کنید، اما شما خود را بیشتر از آنچه که در مجموع علاقه دارید، صرفه جویی خواهید کرد.

 • به عنوان مثال: یک وام مسکن ۲۰۰،۰۰۰ دلاری در یک وام ۳۰ ساله به شما می دهد ۱۸۶،۵۰۰ دلار دیگر در پرداخت های بهره، به این ترتیب شما در طول ۳۰ سال در مجموع ۳۸۶،۵۰۰ دلار خواهید پرداخت. از سوی دیگر، اگر شما مایل به پرداخت چند صد دلار در ماه (به عنوان مثال ۳۵۰ دلار) با refinancing به وام ۱۵ ساله (معمولا با نرخ بهره پایین تر)، می توانید وام خود را تنها در ۱۵ سال ها، و بهترین بخش این است که شما را به صرفه جویی ۱۲۳٫۷۰۰ عجیب و غریب در بهره مند. این پول در جیب شماست. در مورد گزینه های خود با افسر وام صحبت کنید.

          سایت بزرگ رازدانه