سبک زندگی

چگونه جلب توجه کنیم | برای خانوم ها

نوشته شده توسط razdane

تقریبا در اوایل آشنایی همه‌ی افراد سعی می‌کنند بهترین باشند ولی با گذشت زمان با هم احساس راحتی کرده و دست از تلاش برمی‌دارند. اگر می‌خواهید همان زنی شوید که نامزدتان می‌خواهد ویژگی‌هایی وجود دارد که قطعا باید آن‌ها را دارا باشید. در اینچا به ۵ ویژگی اشاره می‌کنیم.

۱- همیشه بهترین باشید.

مهم نیست ۹ ماه یا ۹ سال از آشنایی‌تان گذشته باشد و حتی اگر خیلی با هم راحت هستید باز هم سعی کنید بهترین باشید. بسیار مهم است که سعی کنید فعال، سالم و شیک باشید، پس هنگامی که با مردی که خواستید آشنا شدید و همان رابطه‌ای که می‌خواهید را دارید دست از تلاش برندارید. شیک و خوش لباس بودن و تلاش برای جذب مرد موردعلاقه‌تان فقط برای اوایل آشنایی نیست.

بیشتر بخوانید: تنها نویسنده زندگی خود باشید

۲- بلندپرواز باشید.

مردان بلندپروازی را دوست دارند. اگر به دنبال مردی هستید که از تلاش نکردن حمایت کند اشتباه می‌کنید. مردان عاشق افراد بلندپرواز هستند. پس کارهایی که دوست دارید انجام دهید را پیدا کنید و با اشتیاق آن‌ها را دنبال کنید، با این کار علاقه و توجه‌ی بیش‌تری را جلب می‌کنید. با این کار به مردتان نشان می‌دهید زندگی با شما هیچگاه خسته کننده نیست.

۳- زنی باشید که بتواند همیشه روی شما حساب کند.

اگر می‌خواهید همان زنی باشید که نامزدتان می‌خواهد باید کسی باشید که نامزدتان بداند همیشه می‌تواند در هر شرایطی روی شما حساب کند. رابطه یعنی در خوشی و ناخوشی در کنار هم باشید. زندگی همیشه شاد و بدون مشکل نیست و اگر نامزدتان بداند وقتی در کارش شکست خورد، روز بدی داشت یا مریض است شما در کنارش هستید همان زنی می‌شوید که او می‌خواهد.

۴- برای رابطه تلاش کنید.

به او نشان دهید مشتاق هستید و می‌خواهید برای یک رابطه‌ی خوب با هم تلاش کنید. در همه‌ی روابط مشکلاتی رخ می‌دهد، هنگامی که شما به مشکل برخوردید به نامزدتان نشان دهید به جای اینکه با اولین نشانه از بروز مشکل دست از تلاش بردارید می‌خواهید مثل زوجین با هم برای حل مشکل کار کنید. تلاش برای رابطه یعنی با هم وقت گذراندن و انجام فعالیت‌های مشترک در کنار هم.

۵- احساسات منفی را به درستی بیان کنید.

بیشتر بخوانید:

# ۱۰ راز برای شاد بودن

# رازهای یک زندگی طولانی و سالم

حسادت کردن، شدیدا ناراحت یا عصبانی بودن ویژگی‌های جذابی نیستند. شما باید احساسات منفی را به شیوه‌ای مناسب بیان کنید. هنگامی که زنان دیگر به نامزدتان نزدیک می‌شوند و می‌خواهند توجه‌اش را جلب کنند کاملا طبیعی است که حسادت کنید یا عصبانی شوید. با این احساسات نامزدتان می‌فهمد به او اهمیت می‌دهید و نمی‌خواهید از دستش بدهید.

هیچ کس از دعوا و اینکه بر سرش فریاد بزنید لذت نمی‌برد. به علاوه اگر با هر موضوع کوچکی دائما ناراحت می‌شوید نامزد، خانواده و دوستان‌تان به تدریج از شما دوری می‌کنند. داشتن احساسات منفی کاملا طبیعی است اما برای اینکه از بیان آن‌ها پاسخی درست از نامزدتان دریافت کنید باید به بهترین شکل آن‌ها را بیان کنید.

اگر می‌خواهید همان کسی شوید که نامزدتان می‌خواهد باید همیشه بهترین باشید و صرف نظر از مدت آشنایی‌تان همیشه این روند را ادامه دهید.

سایت بزرگ رازدانه

منبع: About

درباره نویسنده

razdane

ثبت دیدگاه