پول دربیار

چگونه در جوانی ثروتمند بشیم۱ ؟

نوشته شده توسط razdane

غنی سازی در هر سن و به ویژه سن جوان، مستلزم کار سخت، برنامه ریزی و صرفه جویی در اکثر افراد است، مگر اینکه به اندازه کافی خوش شانس باشند تا ثروت خود را به ارث برسانند. در حالی که ممکن است ظاهر جوانان و هنرمندان مشهور، ورزشکاران و تجار و دغدغه ها به واسطه استعدادهای داده شده به نفع ثروت و ثروت باشد، همه چیزهایی که به دست آورده اند، نتیجه تقدس و استقامت است. اکثر مردم قادر به دستیابی به این سطح نجومی موفق نخواهند بود، اما هرکسی که ذهن خود را به آن می اندازد، می تواند در چند سال کوتاه با غلبه بر اصول خاص و زمان و تلاش لازم، ثروتمند باشد.

        بیشتر بخوانید:
                       چگونه سریع پولدار بشویم ۱
                      چگونه کار پیدا کنیم
قسمت ۱

کسب مقدار زیادی پول

 1. تصویر با عنوان غنی بودن در سن بسیار جوان مرحله 1
  ۱

   

  اهداف خود را تعیین کنید و انگیزه های خود را کشف کنید.

  قبل از انجام کاری دیگر، متوجه شوید که جاده به ثروت آسان نیست. شما باید انگیزه ای پیدا کنید که از طریق سختی ها به شما رانندگی کند و زمانی که همه چیز تلاش می کند تا آن را از بین ببرد، شما را در مسیر حرکت قرار می دهد. بخشی از این ممکن است به سادگی تصور اهداف خود را، به عبارت دیگر، جایی که می خواهید در ده یا بیست سال یا در سن ۴۰ سالگی باشید.

  • در حالی که کاملا قابل قبول است که برای خودتان ثروتمند شوید، ممکن است از آنچه که برای دیگران انجام میدهید، انگیزه بگیرید. تصور کنید زندگی بهتر شما می توانید به فرزندان یا همسر آینده خود بدهید.
  • نگران نباشید به رویای بزرگ باشید اگر شما در تلاش برای به دست آوردن ۱ میلیون دلار ارزش خالص برای مثال هستید، ممکن است خودتان را محدود کنید. نگران نباشید برای ۲۰ میلیون دلار یا ۱۰۰ میلیون دلار هدف قرار دهید.
  • همچنین در نظر بگیرید که ثروت برای شما چیست. آیا می خواهید یک میلیون دلار (یا بیشتر) در درآمد سالانه، یک میلیون دلار در دارایی یا ۱ میلیون دلار در ارزش خالص؟ هر کدام از این ها متفاوت هستند و می توانند با روش های متفاوت به دست آیند.
 2. تصویر با عنوان غنی بودن در سن بسیار جوان گام دوم
  ۲

   

  اهداف خود را به اهداف کوتاه مدت تقسیم کنید.

  مهم است که همیشه انگیزه اصلی خود را حفظ کنید، اما به منظور انجام کارها، باید زندگی خود را در اطراف اهداف کوتاه مدت و قابل قبول سازماندهی کنید. اگر هرگز به ۱۰۰،۰۰۰ دلار دست نزنید، هرگز به ۱ میلیون دلار نمی رسد. شما هرگز به آنجا نخواهید رسید اگر پول بیشتری کسب نکنید و پولی را که کسب می کنید صرفه جویی کنید. همیشه از اهداف کوتاه مدت و با توجه به حرکت بعدی خود برای حفظ احساس موفقیت استفاده کنید.

  • یک راه خوب برای ایجاد اهداف کوتاه مدت بیشتر عملی است که تعداد آنها را به آنها اضافه کنید. به عنوان مثال، تصور کنید که در فروش شغل دارید. “فروش محصولات بیشتر” یک هدف کوتاه مدت نیست. در عوض، سعی کنید “در این ماه ۲۰٪ محصولات بیشتر از ماه گذشته به فروش برسانید.” این به شما این امکان را می دهد تا پیشرفت خود را پیگیری کنید و اطمینان حاصل کنید که در واقع اهداف خود را به دست آورده اید.
 3. تصویر با عنوان غنی بودن در سن بسیار جوان مرحله 3
  ۳

   

  زندگی افراد موفق را مطالعه کن.

  افرادی که کارهای بزرگی به دست آورده اند، به دلایلی انجام داده اند. مطالعه زندگی این افراد و یا ملاقات با آنها می تواند الهام بخش شما را برای دستیابی به اهداف خود فراهم کند. شما می خواهید به افرادی مانند مارک زوکربرگ، بنیانگذار فیس بوک و یا مارک کوبان، سرمایه گذار بسیار موفق، برای تحقیق درباره اینکه چگونه این افراد به اندازه کافی دست یافتند، تحقیق کنند.

  • علاوه بر این، شما باید به دنبال یک فرد موفق باشید که شخصا می دانید. شاید شما یک عضو خانواده دارید یا می دانید یک عضو جامعه که در کسب و کار خوبی انجام داده است. به طور کلی، کسانی که آن را ساخته اند باز در مورد چگونگی آنها وجود دارد و مایل به به اشتراک گذاشتن تجارب خود و مشاوره با دیگران باز است. سؤال آنها را به طور گسترده و سعی کنید تکرار اقدامات خود را.
 4. تصویر با عنوان غنی بودن در سن بسیار جوان مرحله 4
  ۴

  بیشتر بخوانید: چگونه میلیونر بشویم(برای نوجوانان)

  کار به دنبال گرفتن یک کار عالی

  اگر شغلی با آینده نداشته باشید ، یکی را دریافت کنید. ضروری ترین بخش از ثروتمند شدن داشتن یک جریان مستمر و افزایش درآمد است. برای انجام این کار، باید کار خود را انجام دهید، حتی اگر این کار برای خودتان کار کند. بدیهی است که شغل مناسب از فرد به فرد متفاوت است و بستگی به استعدادهای فرد و زمینه های آموزشی دارد. در هر حال، هر چند، حتما مطمئن شوید که شما در مورد آنچه که انجام می دهید پر شور هستید، در غیر اینصورت هرگز موفق نخواهید شد.

  • سعی کنید با یک شرکت بزرگ کار کنید که فرصت زیادی را برای پیشرفت فراهم می کند. شما نمیخواهید شغلی که کار سخت شما را با افزایش پرداخت و تبلیغات جلب نمیکند.
  • برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یافتن شغل رویایی خود، به نحوه ی یافتن شغل رویایی خود مراجعه کنید.
 5. تصویر با عنوان غنی بودن در سن بسیار جوان گام 5
  ۵

   

  از استعدادهای خود استفاده کنید

  جستجوی خود را برای کار اصلی خود و سایر جریانهای درآمد دیگری که قصد کسب درآمد به استعدادهای فردی خود را در اختیار دارید. افرادی که فوق العاده موفق به ترکیب توانایی های طبیعی و یادگیری خود را به بالاترین مزیت را دارند. به این معنی نیست که شما نمی خواهید در یک شغل مشغول به کار شوید که به شما چالش نمی زند یا به شما اجازه می دهد توانایی های خود را نشان دهید. به عنوان مثال، اگر آنچه را که شما واقعا خوب است در نوشتن، شما بهتر از ترک شغل فروش خود و تمرکز بر نوشتن تمام وقت.

  • یکی از بزرگترین مزایای جوان بودن جوان بودن است. اگر چه افراد مسن تر در کسب و کار شما را به خاطر عدم تجربه شما سوالاتی می کنند، شما قادر به کار طولانی مدت هستید و می توانید ذهنیت تازه و یا دیدگاه تازه ای را برای مشکلات جهان به ارمغان بیاورید. سازگاری و ارتباط با شما یکی از بزرگترین دارایی های شما به عنوان یک کارآفرین جوان است.
  • اگر مهارتهای قابل فروش نداشته باشید، یاد بگیرید. به عنوان مثال، یکی از مهارتهای مطلوب و مفید در بازار کار امروز، دانستن چگونگی نوشتن کد کامپیوتر است  این مهارت است که هر کسی می تواند یاد بگیرد که می تواند به طور چشمگیری توان بالقوه خود را افزایش دهد و درآمد خوبی کسب کند. سعی کنید کلاس های رایگان برنامه نویسی آنلاین را جستجو کنید.
 6. تصویر با عنوان غنی بودن در سن بسیار جوان مرحله 6
  ۶

   

  شبکه با هر کسی و هر کس.

  ایده های بزرگ و شرکت های موفق معمولا نه تنها از یک نفر به ارمغان می آورد. در عوض، آنها یک نتیجه از گروهی از افراد متاهل هستند که با هم آمیزش می کنند و درباره آینده صحبت می کنند. با استفاده از هر فرصتی برای ملاقات و ایجاد روابط با هر دو جوان با اهداف مشابه و افراد مسن تر، موفق. هنگامی که فرصت های بزرگی برای مشاغل یا پروژه های کارآفرینی در کنار هم قرار می گیرند، شما می توانید از شبکه پشتیبانی مناسب برای انجام اقدامات استفاده کنید.

  • به یاد داشته باشید که باید از تعاملات شخصی و اجتماعی خود برای پشتیبانی و ارتقاء روابط حرفه ای خود استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که در ارتباط با همکلاسی های دبیرستان یا کالج هایی که موفقیت آمیز هستند یا در مسیر موفقیت آنها باشید.
 7. تصویر با عنوان غنی بودن در سن بسیار جوان گام 7
  ۷

  بیشتر بخوانید: چگونه در خانه پول در بیاریم

  جریان های درآمد خود را افزایش دهید

  علاوه بر افزایش درآمد اولیه خود (با حرکت دادن نردبان شغل فعلی یا یافتن یک جدید)، می خواهید درآمد خود را با جستجوی منابع اضافی درآمد، افزایش دهید. اینها می توانند سرمایه گذاری، شغل نیمه وقت یا هرگونه فروش غیر رسمی یا مشاوره ای باشد که شما مجبور به انجام آن هستید. به طور کلی، ببینید کجا و چگونه می توانید درآمد خود را افزایش دهید و سپس دوباره و دوباره این روند را تکرار کنید.  به عنوان مثال، اگر شما یک فروشگاه آنلاین دارید و موفق شده اید، یکی دیگر را باز کنید، و سپس یکی دیگر.

  • اینترنت طلای پتانسیل درآمد است. بسیاری از کارهایی که می توانید برای پیدا کردن یا ایجاد آنلاین به وجود آورید یک درآمد در طرف وجود دارد. همه چیز از نوشتن و فروش یک کتاب به نوشتن یک وبلاگ می تواند هر ماه درآمد بیشتری کسب کند.

   

 8. تصویر با عنوان غنی در سن بسیار جوان گام 8
  ۸

   

  واقعا سخت کار کن

 9. با تمام کارهایتان، شبکه ها و پروژه های جانبی درآمد، بارها شما را غرق خواهد شد. هرچند برای رسیدن به اهداف خود، باید سخت کار کنید و بعد از هر کس دیگری در اطرافتان کار کنید. شما باید از طریق هر گونه فرصت بالقوه برای پیشبرد، حتی اگر آنها کار را تمام نکنند. موفقیت از دائما به سوی اهداف خود ادامه می یابد و از طریق سختی ها باقی می ماند.

سایت بزرگ رازدانه

درباره نویسنده

razdane

ثبت دیدگاه