پول دربیار

چگونه در جوانی ثروتمند بشیم۲ ؟

نوشته شده توسط نگار امیری

یک کارآفرین باشید

این رویا، گرگ مقدس، برای همه میلیونرها است. داشتن و پس از آن رشد و فروش یک کسب و کار موفق بدون شک سریع ترین راه برای کسب ثروت های دیدنی و جذاب در سن جوانی است. این است که تقریبا تمام ثروتمندترین جوانان جهان پول خود را (به استثنای ثروت ارثی) ساخته اند.  با این حال، در واقع تبدیل شدن به یک کارآفرین، نیاز به پتانسیل بالقوه درآمد عالی خود را با مقدار زیادی از ریسک، کارهای زیاد و احتمال این که حتی اگر این کار را درست انجام دهید، کنار بگذارید، ممکن است با شکست مواجه شوید.

  • بعضی از مزایای تبدیل شدن به یک کارآفرین در سن نوجوانی عبارتند از: پتانسیل درآمد نامحدود، رئیس خود و به معنای واقعی کلمه، توانایی تغییر جهان (فکر کنید در مورد چگونگی ایجاد فیس بوک فهمید زاکربرگ دنیای خود را تغییر دهید). همچنین، به عنوان یک فرد جوان، شما روش های جدید تفکر و انرژی فوق العاده ای را به ارمغان می آورید که می تواند به شما در مورد حرفه ای های مسن تر برسد.
  • در سمت چپ، هنگام تبدیل شدن به یک کارآفرین، باید درک کنید که ۹ از ۱۰ کسب و کار در عرض پنج سال شکست می خورند. شما همچنین احتمالا خیلی جوان هستید که از “چیزهای کوچک” درگیر در راه اندازی یک کسب و کار، مانند حسابداری و مالیات، مطلع شوید، به شما اجازه می دهد تا سریعا آنها را آموخته و یا تلاش نکنید. و بیش از هر مسیر دیگر، شروع به کار خود را با کارهای فوق العاده سخت، همراه با کمبود مسیر با ساعت های طولانی و چک های پرداخت تردید.
  • برای کسب اطلاعات بیشتر، به نحوه تبدیل شدن به یک کارآفرین نگاه کنید .
 

تبدیل شدن به یک بانک سرمایه گذاری

اگر دارای مدرک دانشگاهی در رشته اقتصاد، مالی، کسب و کار، ریاضی یا یک رشته مرتبط هستید، یا به زودی خواهید بود و می خواهید در حال حاضر به اندازه کافی پول داشته باشید، برای تبدیل شدن به یک سرمایه گذار سرمایه گذاری کنید. حقوق بازنشستگی بانکی معمولا حدود ۸۰۰۰۰ تا ۱۲۰ هزار دلار در سال شروع می شود، به طوری که کارگران به طور متوسط ​​۱۱۲۰۰۰ دلار به خارج از کالج می رسند مشاغل بانکی سرمایه گذاری به طور مرتب رتبه بندی شغل های با درآمد بالا برای جوانان را بالا می برد.

  • یکی از بزرگترین مزایای تبدیل شدن به یک بانک سرمایه گذار، علاوه بر حقوق و دستمزد عظیم، فرصت زیادی برای پیشرفت است. بانکداران سرمایه گذاری می توانند به سرعت با پیشرفت درون شرکت یا خارج از آن به سرمایه های خصوصی و شرکت های سرمایه گذاری، حقوق خود را دو برابر یا سه برابر کنند.
  • بانکداری سرمایه گذاری نیز با رقابت های زیاد بین همکاران و ساعات بسیار طولانی همراه است. اگر این کار را برای تمام شب و تعطیلات آخر هفته آماده نکنید و هر روز برای پیشرفت مبارزه کنید، این کار را انجام ندهید.
          بیشتر بخوانید: چگونه در جوانی ثروتمند بشویم؟

تبدیل شدن به یک توسعه دهنده نرم افزار

اگر کار با رایانه بیشتر کار شماست، شغل های توسعه دهنده ی نرم افزاری نیز دارای وام بالا شروع می شود. همانند باندهای سرمایه گذاری، به کالج می خواهید که به این حرفه بخصوص در زمینه علوم رایانه، مهندسی، یا ریاضی بپردازد. با این حال، به عنوان یک توسعه دهنده ابتدایی، شما به طور متوسط ​​۸۴۰۰۰ دلار در هر سال، به طور متوسط، هر چیزی را از نرم افزار تجاری به بازی های ویدئویی طراحی می کنید.

  • به عنوان یک توسعه دهنده نرم افزار، نیاز به برنامه نویسی و ریاضی دارد و ممکن است به مدت طولانی و انتظارات زیادی نیاز داشته باشد. شما همچنین باید در آخرین سیستم های کامپیوتری و زبان های برنامه نویسی به روز باشید. با این حال، اگر شما به اندازه کافی خوب هستید، درآمد بالقوه فقط بالا می رود و در شرکت های بزرگ تر مانند گوگل و فیس بوک افزایش می یابد.
 

تبدیل شدن به یک مهندس

مهندسی در این مورد یک اصطلاح کلیدی است که تمام انواع مهندسی، از مواد شیمیایی به هوا فضا را پوشش می دهد. با این حال، به طور متوسط، یک مهندس با درجه کالج مربوطه می تواند حقوق و دستمزد ۷۲،۰۰۰ $ را انتظار داشته باشد. به طور خاص، مهندسان نفت می توانند بیشترین مقدار را با میانگین حقوق ۸۸،۷۰۰ دلاری داشته باشند.

  • در حالی که مهندسی می تواند یک حرفه ای عالی و با ارزش باشد، بسیار سخت است که آموزش های دقیق دریافت شده در مدرسه کارشناسی و فارغ التحصیل را به تصویب برساند. این حرفه فقط برای کسانی است که توانایی های ریاضی و علمی قوی دارند.
 

صرفه جویی و سرمایه گذاری آنچه شما کسب می کنید

تمام پول خود را صرف نکنید

اگر حداقل ۲۵٪ از آنچه که کسب می کنید صرفه جویی نکنید، امروز شروع کنید. درآمد و هزینه های خود را بیابید و متوجه شوید که در آن شما می توانید شروع به کاهش، چیزی برای فروش، کاهش یا ایجاد خرج در هزینه های خود کنید. اگر شما حداقل ۵۰،۰۰۰ دلار در سال داشته باشید، باید سالانه ۱۲،۵۰۰ دلار صرفه جویی کنید. اگر پول زیادی در اتومبیل صرف می کنید، آن را فروختید. بعضی از افراد با درآمد بالا به طور اساسا فقیر می شوند، زیرا هنوز توانایی فراتر رفتن از وسایل خود را دارند.

  • نسل جوان امروز به یک دنیای بسیار تجاری تبدیل شده اند که به طور مداوم جدیدترین ابزار و لباس ها را بر ما می اندازد. به منظور صرفه جویی و ایجاد ثروت، باید نگرانی خود را در مورد این نکته ها نادیده بگیرید، حتی زمانی که شروع به ساختن پول خوب کنید. این را در ذهن داشته باشید: افراد فقیر چیزهایی را از افراد ثروتمند خریداری می کنند و افراد ثروتمند سرمایه گذاری می کنند تا خود را غنی تر کنند. کدام سمت را می خواهید در آن قرار گیرد؟
         بیشتر بخوانید: تنها نویسنده زندگی خود باشید

درآمد ذخیره شده خود را بگیرید و آن را برای سرمایه گذاری اختصاص دهید.

یک پیش نویس خودکار (پرداخت) را از حساب خانواده خود به حساب سرمایه گذاری خود تنظیم کنید. یکی از بزرگترین بخش های تبدیل شدن به غنی، پول شما برای شما کار می کند. بنابراین، سعی کنید به همان اندازه که ممکن است به یک حساب کاربری اختصاص دهید که می توانید برای سرمایه گذاری در بازار سهام استفاده کنید. شما می توانید یک حساب کاربری را با یک مدیر پول محلی یا از طریق یکی از وب سایت های تجاری آنلاین شروع کنید.
 

در مورد استراتژی های سرمایه گذاری و تکنیک ها بخوانید.

سه کتاب وجود دارد که هر کس باید قبل از اینکه یک دلار به هر سرمایه گذاری بپردازد، بخواند. به عنوان خوانده شده “تبدیل شدن به بانکدار خود،” “پدر بزرگ، پدر فقیر” و “LEAP” – در آن منظور. اگر انگیزه ای برای خواندن و آموزش خود ندارید، انگیزه ندارید که ثروتمند شوید . این کتاب ها سنگ بنای تبدیل شدن به غنی، ثروتمند و کنترل سرنوشت خود است.

سرمایه گذاری در بازار سهام.

شما می توانید در مورد این یکی از دو راه بروید: یا یک مشاور آن را برای شما انجام دهد یا سعی کنید خودتان آن را انجام دهید. با توجه به ماهیت پیچیده بازارهای مالی، به طور کلی ایده خوبی است که سرمایه گذاران را به ویژه سرمایه گذاری های خطرناک به حرفه ای ها ترک کنند. با این حال، اگر زمان و توانایی خود را دارید، می توانید با انجام این کار خودتان از پرداخت هزینه به یک مدیر سرمایه گذاری جلوگیری کنید. با این وجود، به درک عمیق از بازارهای مالی و زمان لازم برای پیروی آنها نیاز خواهد داشت.

  • جای خوب برای شروع با سهام کوچک (سهام شرکت های کوچک) و سهام شرکت ها در بازارهای خارجی است. این بازارها با مقدار زیادی از خطر روبرو می شوند و همچنین دارای توان بالقوه برای بازده بزرگ هستند. همیشه به یاد داشته باشید که بازده بالقوه بالقوه نیز با احتمال زیان عظیمی همراه است. صندوق های متقابل می توانند به کاهش خطر درگیر کمک کنند.
 

سرمایه گذاری در دارایی های ارزشمند تر.

هنگامی که شما پول کافی در حساب بازار سهام خود ذخیره کرده اید، می توانید در دارایی های بزرگتر، درآمد مانند املاک و کسب و کارهای کوچک سرمایه گذاری کنید. در حالی که خطرناک است، این سرمایه گذاری ها ممکن است به شما اجازه درآمد پایدار بدهد که سرانجام سرمایه گذاری اصلی خود را پرداخت کرده و جریان های درآمد اضافی را تامین می کند. در نهایت این جریان های درآمد ممکن است درآمد اولیه شما را جایگزین کنند و به شما اجازه می دهند تا به کار کمتری نیاز داشته باشید یا جوانان را بازنشسته کنید.

  • تصمیم بگیرید که میخواهید انرژی خود را تمرکز کنید. برای مثال، سرمایه گذاری اجاره ملک یک روند آهسته است اما با بازدهی امن در پول شما. سرپرست شما طی چندین سال توسط مستاجرین پرداخت می شود و در نهایت به طور کامل سود می شود. از اشتباهات دیگران بیاموزید و قبل از هرگونه سرمایه گذاری، به طور گسترده ای در معرض خطر قرار گیرید.

سایت بزرگ رازدانه

درباره نویسنده

نگار امیری

نگار امیری دانشجوی ارشد معماری هستم و علاقه زیادی به بلاگینگ و نوشتن دارم حدود دو ساله که در زمینه های مختلف دارم تحقیق می کنم.

ثبت دیدگاه