پول دربیار

چگونه سریع پولدار شیم۱ ؟

نوشته شده توسط نگار امیری

به ثمر رساندن ثروت معمولا نیازمند ریسک قابل توجه مالی است. قبل از شروع اقدامات پرخطر مانند سرمایه گذاری هایی که برای ارائه یک بازگشت سریع طراحی شده اند، از بهترین قضاوت خود استفاده کنید. شما همچنین می توانید به تدریج با تلاش های کم خطر تمرکز کنید و یا حتی بلافاصله با استفاده از روش های احمقانه و کم خطر، کمی پول نقد دریافت کنید.

    بیشتر بخوانید:
                     چگونه سریع پولدار شیم ۲
                    چگونه کار پیدا کنیم

۱

اضافه کردن درآمد به راحتی

 1. تصویر با عنوان Rich Rich Step 1 دریافت کنید
  ۱

  یک اتاق را در خانه خود اجاره کنید.

  اگر یک اتاق خواب اضافی در منزل خود داشته باشید و مایل باشید فضای زندگی خود را به اشتراک بگذارید، به طور موقت اجاره کردن فضا یک راه عالی برای پول اضافی است. اگر اجاره بیش از یک یا دو هفته، قرارداد اجاره با مستاجر جدید خود را برای کمک به حل اختلافات، تهیه کنید.

  • اجاره یک اتاق یا کل خانه خود را برای افرادی که در تعطیلات هستند، راه دیگری برای افزایش درآمد شماست. وب سایت هایی مانند Airbnb فرایند اجاره را برای کاهش هزینه هایی که اجاره دهندگان پرداخت می کنند، تسهیل می کنند.
  • یک نمایه در مورد شما و فضای موجود در وب سایت Airbnb، قیمت شبانه را تنظیم کنید و پیشنهادات را برای اجاره فضا بر اساس مشخصات متقاضی و تاریخهایی که آنها امیدوار هستند بپردازید.
  • توجه داشته باشید که قوانین در ایالت ها و شهرهای مختلف، اجاره کوتاه مدت را به طور متفاوت مورد استفاده قرار می دهند. با قوانین منطقه خود آشنا شوید.
 2. تصویر با عنوان Rich Rich Step 2 دریافت کنید
  ۲

  فضای اضافی پارکینگ خود را استفاده کنید

  اگر شما در یک شهر بزرگ زندگی می کنید که در آن فضای پارکینگ محدود است، در نظر بگیرید اجاره یا گاراژ خود را اجاره کنید. در شهرهای بزرگ، به خصوص شهرهایی که در حال رشد هستند، مردم مایل به استفاده از مبلغ ماهانه ماهانه شما برای استفاده از فضای پارکینگ شما هستند.

  • برنامه هایی به طور خاص طراحی شده اند که به شما کمک می کند تا از نقطه پارکینگ خود پول بگیرید! در اکثر مواقع قانونی است که اجاره اتومبیل خود را، و یا حتی نقطه رزرو خود را در یک گاراژ برای مقادیر مختلف از زمان. (بررسی در مورد قانونی بودن در منطقه شما.) سعی کنید پارک میمون، فقط پارک، و نقطه – آنها هر یک از قوانین مختلف و معیارهای خاص برای استفاده است.
 3. تصویر با عنوان Get Rich Step Step 3
  ۳

  فروش چیزهایی را که استفاده نمی کنید.

  اگر ارزشهای دروغین در اطراف خانه دارید که دیگر نیازی ندارید، فروش آنها را در نظر بگیرید. اقلام با ارزش فروش مجدد بالا عبارتند از: استفاده از مبلمان، لباس، کفش، کیف، اتومبیل، دوچرخه، آلات موسیقی و موارد دیگر کالاهای استفاده نشده.

  • فروش حیاط را به تعویق اندازید. اگر چه این ممکن است به نظر می رسد سریع ترین راه برای فروش مواد خود را، بسیاری از اقلام خود را به احتمال زیاد به فروش نرسید، و یا برای کمتر از فروش آنها در فروش حیاط فروخته خواهد شد.
  • فروش مواد خود را آنلاین. Craigslist و OfferUp اساسا نسخه های آنلاین فروش حیاط هستند. آنها نیاز به تلاش کمتری دارند و دسترسی به یک مخاطب بزرگتر را فراهم می کنند، اما هنوز به بازار نسبتا محلی محدود می شوند.
  • از عکس ها و توضیحات برای خرید آنلاین خود استفاده کنید.
  • فروش اقلام در eBay. این به شما این امکان را می دهد که بیشترین قیمت ممکن را برای شما به ارمغان بیاورید، زیرا شما به بزرگترین مخاطب برسید. علاوه بر این، خریداران بالقوه بر روی مورد شما قرار می گیرند و به طور بالقوه پرداخت بیش از پیش بینی شما می کنند. علاوه بر این، پرداخت و حمل و نقل آسان تر و قابل اطمینان تر از نیاز به ملاقات بدون کسی برای تکمیل فروش است.
 4. تصویر با عنوان Get Rich Step Step 4
  ۴

  بازیافت فلز قراضه.

  اگر فلز قراضه مورد استفاده در اطراف خانه یا گاراژ را نداشته باشید، آن را به یک متالورژی فلزات برای جمع آوری پول نقد بدهید. به دنبال فولاد، برنج، مس، آلومینیوم و آهن مورد استفاده قرار نگیرید.

  • موارد رایج برای بازیافت شامل قطعات ماشین قدیمی، تسترها، لوله کشی، قوطی های نوشیدنی و بقایای ساخت و ساز فلزات – سنگین تر، بهتر است، زیرا شما از طریق وزن پرداخت می کنید.
  • مراکز بازیافت فلزات دارای نرخ های متفاوت هستند و ممکن است فقط نوع خاصی از فلزات را خریداری کنند. چند تماس برای پیدا کردن کسب و کار که به شما بیشتر پرداخت می کنید.
 5. تصویر با عنوان Rich Rich Step 5 دریافت کنید
  ۵

  اهدا تخم مرغ، اسپرم یا پلاسما.

  مردان سالم بین ۱۸ تا ۳۵ سال می توانند کاندیدای واجد شرایط برای فروش اسپرم باشند.  زنان سالم در بین ۲۰ تا ۳۰ سال نیز می توانند مقادیر قابل توجهی از پول فروش تخم را تهیه کنند.

  • آماده شدن برای مصاحبه و به طور کامل، برای هر دو اهدای اسپرم و یا تخمک را بررسی کنید. آمادگی جسمانی، شرایط پزشکی و شیوه زندگی تا حد زیادی بر توانایی شما برای اهدای خون تاثیر می گذارد.
  • کمک به اسپرم، شاید ساده ترین این گزینه ها باشد، هر چند که این روند نیاز به آزمایش خون دارد. بانک اسپرم معمولا به مبلغ ۳۵ تا ۵۰ دلار در هر نمونه می پردازد، گرچه امکانات به شما نمی دهد تا زمانی که یک آزمایش خون دوم پس از کمک های اسپرم شما تمیز شود.
  • اهدای تخم مرغ یک تلاش جدی است که شامل یک روش پزشکی قابل توجه است و احتمالا شامل یک رژیم سختگیرانه مکمل و رفتار پیش از اهدای خون خواهد بود. این روند چند ماه طول می کشد و خطرات احساسی و فیزیکی درگیر است و همچنین یک دوره بهبودی پس از هر اهدایی. زنان معمولا چندین هزار دلار برای هر هدیه پرداخت می کنند و می توانند چندین بار اهدا کنند.
  • فروش پلاسمای خود را. اگر شما در بهداشت خوب هستید، ممکن است واجد شرایط فروش پلاسمای خود برای پول نقد سریع باشید. نیاز به مقررات بسیار سخت تر برای فروش پلاسمای شما وجود دارد، هر چند که هنوز به معیارهای خاصی نیاز دارید. کمک های پلاسما معمولا با بازده ۲۰ تا ۵۰ دلاری ملاقات می کنند و اهدا کنندگان کمک های اولیه معمولا پاداش اضافه می کنند!
 6. تصویر با عنوان Rich Rich Step 6 دریافت کنید
  ۶

  بیشتر بخوانید: چگونه میلیونر بشیم (برای کودکان)

  پیدا کردن کارهای نیمه وقت، آسان و یا لذت بخش.

  راه های زیادی وجود دارد که بتوانید اضافی را در کنار آن قرار دهید. نگهداری از کودکان، راه رفتن سگ و تمیز کردن خانه، راه های عالی برای ایجاد پول نقد در یک دوره کوتاه است. رسیدن به دوستان، خانواده و همسایگان برای دیدن اینکه آیا آنها به دنبال هر نوع کمک هستند.

  • حتی بهتر است، زمان و انرژی خود را با استفاده از تلاش برای تبدیل سود به چیزهایی که دوست دارید صرف یک سرگرمی کنید. اگر شما یک ابزار را بازی کنید، به یک گروه خانه بپیوازید و در محلهای محلی هماهنگی داشته باشید یا با استودیوهای ضبط تماس بگیرید تا به آنها بگویم که برای ضبط در دسترس هستند.
 7. تصویر به نام Get Rich Step Step 7
  ۷

  چیزهایی را که لازم ندارید بفروشید

  اگر اخیرا مواردی را خریداری کرده اید که نیازی به آن ندارید و اگر هنوز هم در وضعیت خوبی قرار دارند، آنها را به فروشگاهی که از آنها خریداری کرده اید بازگردانید. این یک راه عالی برای فورا پول نقد است.

  • توجه داشته باشید که فروشگاه های مختلف دارای سیاست های بازگشت متفاوت هستند. ممکن است لازم باشد اقلام را با برچسب هایی که هنوز ضمیمه شده اند و یا با رسید دریافت کرده اید بازگردانید. برخی از فروشگاه ها فقط اعتبار فروشگاه را به جای پول نقد ارائه می دهند.
 8. تصویر با عنوان Get Rich Step Step 8
  ۸

  بیشتر بخوانید: چگونه ثروتمند شویم؟

  فروش بلیط.

  Scalping شامل خرید بلیط به یک کنسرت یا رویداد ورزشی و سپس فروش مجدد آنها به منظور سود است. با این وجود، با احتیاط استفاده کنید در حالی که معمولا قانونی است که بلیط ها را در صورت اسکن مجدد بفروشند، قوانین مقرراتی از دولت به دولت متفاوت است. بعضی حتی اجازه می دهند که بلیط هایی را به هر قیمت که می توانید بفروشید.

  • Scalping در رویدادهای فروخته شده بهتر عمل می کند. در حالی که کیفیت صندلی مهم است، خریداران بالقوه احتمالا قادر به پیدا کردن بلیط برای کمتر از ارزش اسمی اگر رویداد فروخته نمی شود.
  • با کسب بلیط ارزانتر از ارزش اسمی، سود خود را به دست آورید، بنابراین می توانید آنها را برای ارزش اسمی فروخت و هنوز سود خود را به دست آورید.
  • برای پیدا کردن و فروش بلیط ها از StubHub استفاده کنید. StubHub به خصوص در تسهیل پرداخت و حمل و نقل مفید است و اطالعات مربوط به قانونی بودن معاملات مورد نظر شما را فراهم می کند.  Craigslist یکی دیگر از گزینه های عالی برای خرید و فروش بلیط نیز است.

  سایت بزرگ رازدانه

درباره نویسنده

نگار امیری

نگار امیری دانشجوی ارشد معماری هستم و علاقه زیادی به بلاگینگ و نوشتن دارم حدود دو ساله که در زمینه های مختلف دارم تحقیق می کنم.

ثبت دیدگاه