پول دربیار

چگونه سریع پولدار شیم۲ ؟

نوشته شده توسط razdane

استفاده از پولی که قبلا داشته اید

 

بیشتر بخوانید:

                              چگونه در جوانی پولدار شیم ۱

                             چگونه سریع پولدار شیم ۱

 1. تصویر تحت عنوان Rich Rich Step 9 را دریافت کنید
  ۱

   

  خانه های تلنگر

  کوهپیمایی خانه شامل خرید یک خانه در قیمت پایین، بازسازی آن است، و سپس بلافاصله آن را فروش و بهره برداری از بازسازی می کند. کلید این روند سرعت است؛ اکثر سرمایه گذاران تلاش می کنند تا ظرف شش ماه بازسازی و بازگرداندن خانه به بازار شوند.

  • نگاهی به خرید خانه های نابود شده در محله های آینده. این به شما این امکان را می دهد تا کمترین قیمت را خریداری کنید و تا حد امکان به فروش برسانید.
  • نظارت بر بازار مسکن برای اطمینان از خرید و فروش خانه ها در زمان هایی که به خصوص از لحاظ مالی سودمند است. به عنوان مثال، هنگامی که عرضه خواص مسکونی بالاتر از تقاضا است، به دنبال خرید خانه، و به دنبال فروش خواص در زمانی که تقاضا بالاتر از عرضه است. این به شما کمک خواهد کرد که کمتر در سرمایه گذاری اولیه سرمایه گذاری کنید و درآمد بیشتری را کسب کنید.
 2. تصویر با عنوان Rich Rich Step 10 دریافت کنید
  ۲

   

  سعی کنید تجارت را تحت تاثیر قرار دهید.

  یورو به حداکثر رساندن سود بالقوه و زیان های بالقوه سرمایه گذاری، به طور عمده افزایش ارزش سرمایه گذاری شما را افزایش می دهد.  به این ترتیب، این یک روش بسیار خطرناک برای ساخت پول است، بنابراین مهم است که انتخاب های آگاهانه درباره کجا و چگونگی سرمایه گذاری انجام شود.

  • اکثر معامله گران با مقدار نقدی که در دست دارند محدود شده اند. در عین حال، بازده معاملاتی، به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا پول برای سرمایه گذاری را قرض بگیرند تا بتوانند با پول بیشتری کار کنند.
 3. تصویر با عنوان Get Rich Quick Step 11
  ۳

   

  کمتر خرج کن.

  مهم نیست که چه مقدار پولی را ایجاد می کنید، هرگز احساس راحتی نخواهید کرد، مگر اینکه یاد بگیرید که چگونه به درستی آن را مدیریت کنید. کلید این است که یاد بگیرد که چه چیزی نیاز دارد، چطور زندگی خود را بهبود می بخشد و چه چیزی غیر ضروری و یا ناخوشایند است.

  • اغلب بیانیه های بانکی خود را چک کنید تا به کجا و چگونه پول خود را خرج کنید. مهم است که هزینه های کوچک را که روزانه مرتکب می شوید، پیگیری کنید، زیرا این می تواند به سرعت سریع باشد.
  • صرف ۱۰ دلار از هزینه های روزانه خود را می توانید به حدود ۱۰،۰۰۰ دلار صرفه جویی در فقط سه سال اضافه کنید!
 4. تصویر به نام Get Rich Step Step 12
  ۴

   

  به حداکثر رساندن صرفه جویی

  در حالی که کاملا یک رویکرد “به دست آوردن ثروتمند” نیستید، هرچه بیشتر صرفه جویی کنید به این معنی است که بیشتر در مورد علاقه ایجاد می کنید – به خصوص اگر شما دراز مدت صرفه جویی کنید. استراتژی صرفه جویی در هوشمندانه می تواند به طور قابل توجهی به حساب پس انداز شما افزوده شود و شانس بیشتری برای ساختن شما از هر چیز دیگری در این مقاله دارد.

  • معجزه سود ترکیبی، قابل اطمینان ترین راه برای افزایش پس انداز شما است. کمک مالی حتی به مقادیر کوچک در حساب های پس انداز بلند مدت مانند حساب های بازنشستگی فردی (IRA) هر ساله باعث می شود که درآمد واقعی در بعد زندگی افزایش پیدا کند.
  • در حالیکه سود مورد نیاز در IRA ها می تواند به مقدار قابل توجهی افزوده شود، فرصت های بالاتری برای بازگشت به گزینه های بسیار امن سهام وجود دارد که به طور مداوم درآمد را برای سرمایه گذاران فراهم می کنند.  شما حتی می توانید سهام خود را در برنامه IRA خود نگه دارید تا مدیر اصلی شما را در حساب افزایش دهد و علاقه بیشتری را افزایش دهد.
  • مراقب باشید هنگام تصمیم گیری بر روی هر استراتژی پس انداز مبتنی بر سرمایه گذاری فراتر از یک حساب پس انداز ساده. در همه نوع سرمایه گذاری، از جمله سهام، خطر وجود دارد. گفتنی است، تنوع بخشیدن به سهام در استراتژی پس انداز شما، عاقلانه است. بعضی از بزرگترین شرکت های جهان، به طور مرتب دو برابر بهترین پیشنهاد های IRA را ارائه می دهند.

               بیشتر بخوانید: چگونه در خانه پول در بیاریم(کودکان)

۳

به دست آوردن پول توسط شانس

 1. تصویر با عنوان Rich Rich Step 13 دریافت کنید
  ۱

  پیروز شدن در قرعه کشی

  البته، البته، یک مقدار باور نکردنی از شانس. قرعه کشی یک روش ریسک پایین و پاداش بالا برای به ثمر نشاندن آن غنی است، اما شانس برنده شدن نزدیک به صفر است. هر چند باید برنده شویم، بنابراین کاملا غیرممکن نیست. هرگز انتظار نداشته باشید که لوتو را ببرید، اما اگر انجام دهید، ممکن است شما را غنی سازد.

  • هر قرعه کشی متفاوت کار می کند برخی از فروش بلیط فوری-برنده، خراشنده فروش می کنند در حالی که برخی دیگر از شما می خواهند حدس بزنید مجموعه ای از شماره های برنده شده که بعدا نشان داده شود.
  • بازی های خرد کردن معمولا جکپات کوچکتری نسبت به قرعه کشی بلیط اختصاصی دارند.
   
 2. تصویر به نام Get Rich Step Step 15
  ۳

  یک ویدیو منحصر به فرد ایجاد کنید.

  اگر همه چیز ناکام باشد، فیلمهای یوتیوب فوق العاده آسان و ارزان هستند. اگر آن ویروسی باشد، یک ویدیو ساده می تواند مقدار زیادی پول تولید کند. کلید ایجاد یک ویدیو منحصر به فرد برای ارسال محتوا است که منحصر به فرد و توجه گرفتن است.

  • یک حساب YouTube ایجاد کنید و تصمیم بگیرید که روش جبران خسارت مورد نظر شما چیست، که از تبلیغات که در کنار ویدیوهای شما نشان داده شده است، برآورده شود.
  • ویدیو را کوتاه نگه دارید، زیرا فیلمهای طولانی کمتر توجه مردم را جذب می کنند و ویروسی می شوند.
  • تم های مشترک برای فیلم های ویروسی شامل حیوانات انجام چیزهای خنده دار یا غیر معمول، ورزشکاران انجام stunts شگفت انگیز، و مردم می گویند و یا انجام چیزهای خنده دار و یا شرم آور.
  • اگر شما خوش شانس هستید، می توانید دیگران را پیدا کنید که سعی دارند فیلم های ویروسی را فیلم برداری کنند، و شما می توانید آنها را فیلم برداری کنید. ویدئوی شما احتمالا به طرز شگفت انگیزی بیشتر خواهد شد!

  سایت بزرگ رازدانه

درباره نویسنده

razdane

ثبت دیدگاه