پول دربیار

چگونه میلیونر بشیم (برای بچه ها)۱ ؟

نوشته شده توسط نگار امیری

چیزی را که می خواهید در فروشگاه بخواهید ببینید. با این حال، شما پول کافی ندارید و سپس آن را خریداری کنید. اگر می خواهید بدانید که چگونه می توانید پول زیادی را برای خرید چیزی که می خواهید بدست آورید، پس لطفا احساس راحتی کنید.

     بیشتر بخوانید:
                     چگونه سریع پوادار شویم ۱؟
 

فروش الکترونیک قدیمی یا اقلام مکانیکی که دیگر استفاده نکنید.

تلفن های همراه، پخش کننده های MP3 یا دوربین های فیلمبرداری که دیگر استفاده نمی کنید، همه بازی های عادلانه هستند. آنها در واقع هنوز با ارزش هستند! فقط مطمئن شوید که پیش از فروش آن، تنظیم مجدد کارخانه را انجام می دهید. اگر این کار را نکنید، خریدار واقعا با تماس های عجیب و غریبی که ممکن است دوست نداشته باشند اشتباه گرفته می شود. شما می توانید آنها را در وب سایت های مانند eBay یا آمازون و یا حتی به دوستان خود

فروش مجدد را انجام دهید.

خرید چند بسته آب نبات برای ۵۰ سنت و فروش آنها در مدرسه، یک جای آب نبات و غیره برای هر دلار ۱ دلار است. اگر شما موفق به فروش بیست در روز، شما را ۲۰ دلار. در عوض، شما می توانید ایستاده لیموناد و ۱ شیشه برای ۵۰ سنت یا ۱ دلار به فروش برسانید.
 

 

ببینید اگر کسب و کارهای محلی به شما برای ارتقاء کسب و کار شما پرداختند یا حتی برای آنها کار کنید.

از آنجا که این یک کار فروش است، به این معنی است که شما باید به مردم بروید و آنها را به بازدید از یک فروشگاه یا خرید یک محصول یا خدمات دعوت کنید. فقط لبخند بر روی صورت خود قرار داده و به یاد داشته باشید که اکثر بزرگسالان عاشق کودکان هستند. شما برای فروش به دنیا آمده اید!

 

فروش زباله ها

آیا شما هر گونه آشغال که نیازی به آن ندارید و یا اسباب بازی هایی که دیگر بازی نمی کنید، دارید؟ آنها را بفروش! زباله یک نفر گنج دیگری است. اگر در آپارتمان زندگی می کنید ممکن است سخت باشد اگر چنین است، پس از آن با یک دوست تماس بگیرید و بپرسید که آیا می توانید “حیاط” خود را برای یک روز بپردازید. فراموش نکنید که مجوز فروش گاراژ را از شهر یا شهر خود دریافت کنید.
      بییشتر بخوانید: چگونه کار پیدا کنیم؟

شروع جلسات آموزشی را برای ۵ دلار در ساعت شروع کنید.

این یک راه موثر برای کسب درآمد است و واقعا کار خوبی است اگر در موارد خاص مدرسه ای مانند ریاضیات و زبان عالی هستید. واقعا سعی کنید شیوه های مختلف تکمیل مشکلات یا تفکر در مورد موضوع را به دانش آموز خود بگویید. شما نمیتوانید بسیاری از مشتریان تکرار را دریافت کنید اگر شما یک معلم بزرگ نیستید و برای این امتیاز امتیاز زیادی دریافت می کنید. اگر پدر و مادر بخواهند فرزندان خود را در زمینه سوء رفتار بد بدانند، ممکن است سخت باشد.

با پخش موسیقی، درآمد کسب کنید

مردم عاشق شنیدن موسیقی هستند و موسیقی زنده حتی بهتر است. اگر می دانید که چگونه یک ابزار را بازی می کنید و در آن بازی نمی کنید، فرصت را از دست می دهید. این ایده های ساده برای کسب درآمد از مهارت های خود را امتحان کنید:

  • سعی کنید بچه های دیگر را ابزار مورد نظر خود بدانید. اگر می دانید که چگونه هر گونه ابزار (گیتار، درام، پیانو، فلوت، و غیره) را بازی کنید، تبلیغ کنید تا دیگران را برای ۵ تا ۱۰ دلار در هفته آموزش دهید.
  • اگر سرگرمی های موسیقی را ارائه می دهید، به یک منطقه عمومی بروید و یک کلاه و نشانه ای برای تبلیغ «عمل» خود بگذارید. اگر شما به اندازه کافی خوب هستید، ممکن است کمی پول به شما بدهد. آنها احتمالا فقط شما را تغییر می دهند، اما اگر بتوانید آن را حفظ کنید، می توانید مقدار زیادی از آن را انجام دهید. پیش از آن اطمینان حاصل کنید که موقعیت مکانی به این نوع فعالیت اجازه می دهد تا شما در معرض مشکل قرار نگیرید.

 انیمیشن

بعضی از مردم دوست دارند انیمیشن های خودشان را داشته باشند و اگر شما می دانید که چگونه انیمیشن تولید می کنند، انیمیشن ۳۰ ثانیه می تواند تا ۳۰ دلار هزینه داشته باشد. انیمیشن برای یادگیری آسان است و راهی عالی برای کسب درآمد است. شروع به یادگیری نحوه متحرک سازی با یک برنامه انیمیشن ساده مانند Scratch، یا اگر در انیمیشن (یا نقاشی) بسیار خوب هستید، به Deviantart بروید.

یک وب سایت ایجاد کنید.

یک وبسایت که ویژگیهایی دارد که شما میدانید، غافلگیرانه محبوب است و یک بخش از وبسایت خود را به یک باشگاه فن برای چیز / حیوان / مواد غذایی اختصاص داده است و از مردم بخواهید که برای ۲۰ دلار به ازای هر نفر بپیوندند. شما غنی هستی، اگر مردم فکر کنند ارزشش را دارد! بسیاری از نام های وب سایت های محبوب در حال استفاده هستند، اما اگر شما فکر می کنید که یک خوب است که در حال استفاده نیست، وب سایت شما می تواند یک ضربه!

شروع یک سری یوتیوب برای ترویج استعداد خود.

اگر محبوب شدید، می توانید برای برنامه مشارکت درخواست کنید و پرداخت کنید. (اگر شما زیر ۱۸ سال سن داشته اید، به آدرس ایمیل پدر و مادر خود نیاز خواهید داشت، اما این کار نباید از شما سؤال کند). اگر به طور ناگهانی می توانید ویدیو خود را به ویروس منتقل کنید ، می توانید هر ماه با اضافه کردن پول زیادی پول بدست آورید امکان ساخت ویدیوهای پی در پی بیشتر.

  • آموزش بازی های ویدئویی را امتحان کنید آخرین اختراع بازی ویدیویی چیست؟ اگر شما می توانید در یک بازی ویدیویی محبوب ساخته یا کاری انجام دهید، مطمئنا برخی از پیروان را خواهید یافت. Minecraft، Halo، Call of Duty، Bioshock و غیره در حال حاضر بسیار محبوب هستند.
  • آموزش مردم چگونه می توان یک مشکل مردمی را حل کرد. آیا می دانید راه بسیار خوبی برای جوشیدن تخم مرغ است ؟ آیا شما یک راه مطمئن برای پرسیدن یک پسر یا دختر بیرون دارید؟ یک ویدیو در مورد آن بنویسید و دیتا را مشاهده کنید.
 

فروش آثار هنری خود.

شما می توانید تصاویر شگفت انگیزی را برای مردم جذب کنید، شاید، شاید اگر حتی یک هنرمند خوب باشید، عکس های شگفت انگیز سیاه و سفید را جذاب کنید. چرا نقاشی ها، منظره ها یا پروفیل های خود را در کنار برخی از پول اضافی انجام نمی دهید؟

  • بسیاری از وب سایت های آنلاین مانند Etsy، eBay، CafePress، Kijiji یا Facebook Yard Sales وجود دارد که در آن شما می توانید آثار هنری خود را به مردم سراسر جهان فهرست کنید یا حراج کنید.

آموزش چگونگی استفاده از الکترونیک را آموزش دهید.

شما یک سوپر کامپیوتر هستید شما جوک هایی را درباره ۴۰۴ خطا می نویسید شما آرزوهای مونتاژ و جداسازی انواع ابزارهای الکتریکی را دارید. اگر شما به این مشخصات متصل هستید، باید با کمک به دیگران، پول کمتری بپردازید. یک کامپیوتر چیز بدی است که باید از بین ببرد.

  • چرا وب سایت خود را برای تبلیغ تخصص خود ندارید؟ البته، این واقعیت را تبلیغ کنید که هنوز جوان هستید، اما قیمت های عالی و توصیفاتی را ارائه دهید که نشان دهنده چگونگی استفاده حرفه ای و مفید شما است. چه کسی می داند – کسب و کار شما می تواند خاموش شود!

یک نمایش در محله خود قرار دهید

چه کسی می گوید که شما نیاز دارید که یک ساله باشید تا بتوانید در یک نمایش نمایش دهید؟ این می تواند نشان دادن استعداد، یک نمایش کمدی طرح یا چیز دیگری باشد. اگر شما در انجام یک چیز یک نفره، شما می توانید تمام سود از نمایش خود را نگه دارید. اگر افراد دیگری را در نمایش خود قرار دهید، مطمئنا آماده باشید که هرکسی را که در نمایش خود کمک کرده یا با شما درگیر کرده است، بپردازید. هزینه باید ۵ دلار در هر بلیط باشد.
 

ارائه سخنرانی های پاورپوینت برای افراد.

اگر شما در طراحی پاورپوینت ها بسیار خوب هستید، می توانید اطلاعات را از افراد دریافت کنید و سپس از آنها برای آنها قالب بندی کنید. به ویژه در سایت های آنلاین مانند Odesk یا Elance، اگر برای کار انتخاب شده باشید، می توانید برای افراد آزادانه کار کنید.
       سایت بزرگ رازدانه

درباره نویسنده

نگار امیری

نگار امیری دانشجوی ارشد معماری هستم و علاقه زیادی به بلاگینگ و نوشتن دارم حدود دو ساله که در زمینه های مختلف دارم تحقیق می کنم.

ثبت دیدگاه