سبک زندگی

چگونه یک سرگرمی کم هزینه پیدا کنیم؟

نوشته شده توسط نگار امیری

این می تواند برای شروع سرگرمی تهدید کند. شما ممکن است هیچ ایده ای از کجا شروع نکنید یا ممکن است در مورد یکی از آن ها که نیاز به خرید تجهیزات پر هزینه دارید، داشته باشید. حقیقت این است که بسیاری از سرگرمی ها می توانند حداقل بدون پول زیادی شروع شوند. برای پیدا کردن یک سرگرمی ارزان قیمت، چیزی را انتخاب کنید که برای شما جالب باشد، نیازی به مواد زیادی برای شروع نیست و برای شما در منطقه شما در دسترس است.

جستجو برای ایده های سرگرمی

 1. ۱

  شروع یک مجموعه.

  بسیاری از مجموعه های مختلف را می توان با هزینه کم و بدون هزینه شروع کرد. یکی از راه های انجام این کار این است که بیرون بروید. به دنبال سنگ ها، برگ های گیاه و گل ها و یا حشرات هایی هستید که می توانید آنها را حفظ و نگه دارید. پیاده روی به یک ساحل بروید و به شیشه ی دریا نگاه کنید. راه دیگر این است که شروع به سرمایه گذاری در یک جسم که می خواهید جمع آوری کنید، مانند صرفه جویی در کلاهک های بطری که روی زمین پیدا کرده اید یا از نوشیدنی های خود دریافت کرده اید.

  • دیگران می توانند به شما کمک کنند که مجموعه ای را شروع یا رشد دهید، با آوردن اقلامی مانند سکه یا گلهای برف به خانه به عنوان هدیه.
  • همچنین در نظر خرید یک کتاب در مورد کلکسیون ها و یا پیوستن به یک باشگاه از علاقه مندان دیگر.
 2. ۲

  شروع یک پروژه هنری یا صنایع دستی.

  بسیاری از هنرها و صنایع دستی را می توان با چندین ماده شروع کرد. نوشتن، مجسمه سازی، نقاشی و بیشتر به سادگی با استفاده از آنچه که در دست دارید، به شما در دسترس خواهد بود. علاوه بر این، شما می توانید به فروشگاه های مختلف از جمله فروشگاه های دلاری و ذخیره سازی بروید تا پروژه های خود را با مواد ارزان مانند چوب ضایعات، پارچه ها یا فلز متمرکز کنید.

  • جستجو برای پروژه های هنری در سایت هایی مانند craftster.org یا Pinterest و گروه های هنری در Reddit.
  • قبل از شروع به خانه خود نگاه کنید اغلب مواد استفاده نشده می تواند یک ایده را برای یک پروژه به شما بدهد یا به شما کمک کند هزینه کمتری را پرداخت کنید. برای مثال می توانید از الکترونیک قدیمی، چوب، پارچه یا رنگ استفاده کنید.
  • فروشگاه های خرده فروشی برخی از لوازم ارزان، مانند کتاب های رنگ آمیزی و کیت رنگی. فروشگاه های سرگرمی نیز دارای کیت هایی هستند که می توانند به شما کمک کنند تا فعالیت هایی مانند ساخت مدل های هواپیما یا خرد کردن را شروع کنید.
 3. ۳

  چیزی جدید را مطالعه کنید

  فکر میکنید موضوعی که میخواهید یاد بگیرید. جستجوی موسسات را در منطقه خود جستجو کنید. مرکز محلی یا کتابخانه محلی شما ممکن است کلاسهای رایگان را برای هر چیزی از رقص با مربع به برنامه نویسی ارائه دهد، اما می توانید کالج ها و کسب و کارهای محلی را برای کلاس های ارزان قیمت جستجو کنید.

  • سایت هایی مانند khanacademy.org و coursera.org کلاس های رایگان در موضوعات مختلف ارائه می دهند.
  • یوتیوب، پادکست ها و برنامه های کاربردی تلفن راه بسیار خوبی برای شروع هستند. به عنوان مثال، یک برنامه رایگان Duolingo را برای یادگیری یک زبان را امتحان کنید.
 4. ۴     بیشتر بخوانید: چگونه لبخندی زیبا داشته باشیم؟

  گوش دادن به موسیقی

  یوتیوب دارای مقدار زیادی از موسیقی است که می توانید به صورت رایگان گوش دهید. علاوه بر این، می توانید با استفاده از ایستگاه های رادیویی اینترنتی یا خدمات از جمله Pandora و Spotify، موسیقی مورد علاقه خود را پیدا کنید. با در نظر گرفتن زمان خودتان را به موسیقی جدید تبدیل کنید، می توانید بدون نیاز به آلبوم موسیقی را به یک سرگرمی آرام تبدیل کنید.

  • بعدا می توانید به سایت بحث و گفتگو مانند sputnikmusic.com بروید تا موسیقی را ارزیابی و بررسی کنید.
 5. ۵

  پخش موزیک.

 6. آواز فعالتی است که می توانید قبل از خرید انجام دهید. سایت هایی مانند karasongs.com جایی برای شروع آهنگ های کارائوکه رایگان هستند. برای یادگیری یک ابزار، شما همچنین می توانید یک ابزار استفاده شده یا مبتدی را قرض بگیرید یا بخرید و سعی کنید خود را با استفاده از کتاب های مبتدی و یا یک سایت مانند guitarlessons.com آموزش دهید.
 7. ۶

  سرمایه گذاری به طبیعت

  جهان خارج از سرگرمی های زیادی است که می توانید بدون هیچ هزینه ای شروع کنید. کاوش چشم انداز اطراف خود را با پیاده روی یا geocaching. پرندگان را تماشا کنید، به ستارگان نگاه کنید، به کمپینگ بروید، یا در منزل باغ.

  • استفاده از geocaching.com برای دانلود مختصات کپسول هایی که می توانید در محیط اطراف خود پیگیری کنید.
 8. ۷    بیشتر بخوانید: چگونه به موفقیت برسیم؟

  فعال شدن.

 9. منطقه خود را برای فعالیت های محلی مانند لیگ های ورزشی یا مغازه های یوگا جستجو کنید. بسیاری از اینها فعالیت های آزاد یا ارزان و ارزان قیمت هستند. شما همچنین می توانید بازی های وانت را در پارک های عمومی پیدا کنید. دوچرخه سواری را در اطراف جامعه انجام دهید، یاد بگیرند که قدم زدن یا ثبت نام برای یک هنر رزمی در YMCA.
 10. ۸

  یک بازی را بیاموزید

  بازی ها مانند ورزش هستند و اغلب از اشتراک در جامعه استفاده می کنند. گروه های بازی اغلب به صورت رایگان از بازی های تخته ای یا بازی های ویدئویی برای شما استفاده می کنند. علاوه بر این، کتابخانه ها و مدارس ممکن است گروه های بازی ویدیویی برای کودکان و بزرگسالان داشته باشند. شما همچنین می توانید طیف گسترده ای از بازی ها را آنلاین بازی کنید یا بازی های کارت با افراد اطراف خود را بازی کنید.

  • از یک سایت مانند meetup.com استفاده کنید تا ببینید چه گروه هایی در منطقه شما هستند.

  سایت بزرگ رازدانه

درباره نویسنده

نگار امیری

نگار امیری دانشجوی ارشد معماری هستم و علاقه زیادی به بلاگینگ و نوشتن دارم حدود دو ساله که در زمینه های مختلف دارم تحقیق می کنم.

ثبت دیدگاه