پول دربیار

چگونه کار پیدا کنیم؟

نوشته شده توسط razdane

قبل از اینکه شروع به جستجوی یک کار جدید کنید، مهم است بدانید که چه چیزی می خواهید. لهستانی رزومه کاری خود را اختصاص داده و زمان زیادی را برای پیدا کردن موقعیت جدید اختصاص داده است. شرکت کردن در حوادث، نگاه کردن به شخص، شبکه سازی، استفاده از یک سرباز یا استخدام کننده و جستجو در اینترنت، همه استراتژی های خوبی هستند.

        بیشتر بخوانید:    #چگونه در جوانی ثروتمند شویم  ؟              # تنها نویسنده زندگی خود باش
قسمت ۱

آنلاین باشید

 1. تصویر با عنوان Search for Jobs مرحله 1
  ۱

  وب سایت های شرکت را بررسی کنید.

  اگر یک شرکت مشخصی وجود دارد که دوست دارید برای آن کار کنید، به وب سایت خود مراجعه کنید. اغلب بخش “شغلی” وجود دارد که به شما اجازه می دهد تا برای یک موقعیت درخواست بدهید – گاهی اوقات حتی اگر در حال حاضر استخدام نکنید. این به شرکت اجازه می دهد تا شما را به طور مستقیما جستجو کند، که ممکن است به شما در مورد سایر متقاضیان اهمیت دهد.

  • شرکت ها دوست دارند برای پیدا کردن کارگران که قبلا ارزش خاص خود را با شرکت خود دارند. اگر به این شرکت علاقه دارید، به احتمال زیاد به فرهنگ و برند علاقه مند خواهید شد که در حال حاضر در آن قرار دارد. به طور مستقیم به وب سایت شغل برای هر شرکتی که علاقه مند هستید بروید. اجازه دهید که استخدامکنندگان می دانند که شما درک شرکت را داشته اید، و شما را جذاب تر می کند.
 2. تصویر با عنوان Search for Jobs مرحله 2
  ۲

  بازدید از وب سایت های جستجوی شغل.

 3. سایت هایی نظیر Craigslist.org، Monster.com، Indeed.com و CareerBuilder.com می توانند منابع زیادی برای یافتن استخدام باشند. شما می توانید با دسته بندی، کلمه کلیدی، محل سکونت، حقوق و دستمزد، و غیره جستجو کنید. برخی حتی دارای منابع حرفه ای هستند یا اجازه می دهند رزومه خود را ارسال کنید. هزاران نفر از شغل ها هر روز پست می شوند، بنابراین مطمئن شوید که اغلب آنها را چک کنید.
 4. تصویر با عنوان Search for Jobs مرحله 3
  ۳

  یک جستجوی گوگل انجام دهید

 5. برای مثال می توانید در “شغل پرستاری در دالاس، TX” بنویسید و ببینید چه چیزی با Google مطابقت دارد. این احتمالا چندین وب سایت ذکر شده در بالا را ایجاد خواهد کرد، اما ممکن است سایت های جدیدی نیز وجود داشته باشد که هنوز آنها را چک نکرده اید. سعی کنید دوباره جستجوی خود را پیدا کنید تا بازدید بیشتری پیدا کنید.
 6. تصویر با عنوان Search for Jobs گام 4
  ۴

  از تخته کاری استفاده کنید.

 7. بسیاری از شرکت ها تخته های شغلی برای کارکنان بالقوه جدید را بررسی خواهند کرد، و همچنین کالج یا دانشگاه شما نیز دارای چندین مورد خواهد بود. بهترین مهارت کاری را برای مجموعه مهارت های خود پیدا کنید و رزومه خود را در آنجا ارسال کنید. یک تیتر جذاب اما حرفه ای را انتخاب کنید تا کارفرمایان را جذب کنید.

قسمت ۲

تعامل با دیگران

 1. تصویر با عنوان Search for Jobs گام 5
  ۱

  شبکه

  شبکه سازی یکی از بهترین راه ها برای یافتن شغل جدید است. با دست یافتن به ارتباطات موجود خود شروع کنید. شما همچنین می توانید اتصالات جدید بر اساس نوع موقعیتی که شما دنبال آن هستید را پیدا کنید. به همکاران خود، پیشین و جاری دسترسی پیدا کنید تا ببینید آیا آنها از موقعیتهایی که برای شما مناسب هستند اطلاع دارند. درخواستی را در رسانه های اجتماعی بگذارید و ببینید که در آن شما چه چیزی را می گیرید. شما همچنین می توانید یک پروفایل LinkedIn را تنظیم کرده و آن را هر روز بررسی کنید.

  • ثبت نام برای یک حساب کاربری به روز شده با Linkedin، بنابراین شما می توانید همه کسانی که شما را مشاهده کرده اند و به inMail بهتر ارسال کنید. این باعث می شود که شما سریعتر با کارکنان تماس برقرار کنید. نگران نباشید که مستقیما پست های استخدام کنید که پست های مربوط به کار خود را برای شرکت خود ارسال می کنند. تماس با آنها به طور مستقیم می تواند شما را متوجه و تسریع کند، اگر این یک شرکت یا موقعیتی است که شما واقعا مایل به دنبال آن هستید. همچنین، اولین ارتباطات خود را بررسی کنید و ببینید آیا کسی به کسی متصل است که بتواند متوجه شود.
 2. تصویر با عنوان Search for Jobs مرحله 6
  ۲

  تماس با فارغ التحصیلان از کالج یا دانشگاه شما.

 3. بسیاری از مدارس مراکز شغلی با انواع منابع وجود دارند که ممکن است مفید باشد مانند وب سایت های جستجوی شغلی خاص. با دانش آموزان یا حتی استادان روزهای کالج خود تماس بگیرید. آنها یک منبع عالی برای رهبری جدید هستند و حتی ممکن است در موقعیتی قرار بگیرند که به شما یک شغل خود را ارائه دهند.
 4. تصویر با عنوان Search for Jobs گام 7
  ۳

  تماس با سربازان یا استخدامکنندگان .

 5. بسیاری از شغل ها هرگز به صورت آنلاین ارسال نمی شوند، بلکه موقعیت توسط پرچمداران و کارکنان پرسیده می شود که کار آنها یافتن کارکنان جدید است. در تماس با کسی مانند این می تواند به شما در پیدا کردن منافعی که در جای دیگری در دسترس نیست کمک کند. اطمینان حاصل کنید که شما در حال کار با کسی هستید که می توانید اعتماد کنید، اما تنها به آنها اعتماد ندارید تا بتوانید کار کامل خود را پیدا کنید.
 6. تصویر با عنوان Search for Jobs گام 8
  ۴

  شرکت در نمایشگاه ها

 7. کالج یا دانشگاه شما احتمالا دارای نمایشگاه های شغلی در هر ترم است که می توانید در آن شرکت کنید. رویدادهای میزبانی شده توسط سازمان های خیریه و همچنین سازمان های حرفه ای نیز می تواند راهی عالی برای دیدار با کارفرمایان بالقوه باشد. یک هدف برای صحبت با حداقل دو یا سه نفر در هر رویداد ایجاد کنید. کارت های کسب و کار را در دست بگیرید تا از آن خارج شوید و فراموش نکنید که پیگیری کنید!

سایت بزرگ رازدانه

درباره نویسنده

razdane

ثبت دیدگاه