سبک زندگی سلامت

۱۰ راز برای شاد بودن

نوشته شده توسط نگار امیری

جو اتلس یک نویسنده خودفروش منتشر شده است، نویسنده بین المللی، سخنران و مربی زندگی شهودی با استعداد است.

این اغلب در جستجو برای شادی است که ما خودمان را در غم و اندوه خود داریم. بسیاری از مردم شادی را به ثروت مادی، روابط و موفقیت مالی معادل می دهند. در حالی که بسیاری از ما در پی یافتن عشق، موفقیت و فراوانی هستیم، اگر ما با جستجو مواجه هستیم، ممکن است از دست دادن فرصت های بسیاری که جهان ما را برای پر کردن خود و زندگی با شادی به دست آوریم، از دست برود.

اگر فکر می کنید کلید خوشبختی یافتن همسر روحانی یا رسیدن به شهرت و ثروت است، دوباره فکر کنید. انرژی که هدر می دهید، مبارزه عظیم است که می تواند انتظار و انتظار را همراه داشته باشد، اغلب منجر به نا امیدی و ناراحتی می شود. این چقدر نیست، اما چقدر لذت می برید و جشن می گیرید که شادی واقعی ایجاد می کند. اگر از اضطراب و عدم اطمینان در مورد آینده بیرون بیایید و به جای آن تمرکز خود را در حال حاضر و تمام برکتهایی که در حال حاضر در زندگی شما است، شادکامی به اندازه کافی برای پر کردن قلب خود را برای یک عمر کشف کنید.

خوشبختی برای سلامتی شما مفید است و کیفیت زندگی شما را بهبود می بخشد. انرژی همراه با شادی موجب ارتعاش شما می شود و زمانی که انرژی شما بالا است، معجزه می تواند رخ دهد. شادی یک اثر موج دار ایجاد می کند. انرژی مثبت مسری است؛ اگر خوشحالی را انتخاب کنید، خوشبخت خواهید شد.

این ۱۰ راهنمایی کمک می کند تا فورا قلب خود را با شادی پر کنید:

بیشتر بخوانید: رازهای موفقیت + دان سالیوان


۱. شمارۀ نعمت ها

اگر شما توسط عزیزان احاطه شده و گرم، سالم و گرسنه نباشید، نعمت های خود را تکرار کنید و سپاسگزار باشید. منبع خوشبختی عشق و صلح است.
تبلیغات


۲٫ زندگی را ساده کن

واقعا به چه چیزی نیاز دارید؟ ما با هیچ چیز به این جهان می آیم و هیچ چیز را از دست نمی دهیم. شما نمی توانید اموال دنیوی خود را با خود ببرید، بنابراین زندگی خود را با تجربیات پر کنید. لذت را در چیزهای ساده پیدا کنید و چیزهایی را که قلب شما را سنگین می کند بردارید.


۳٫ پیدا کردن چیزی که شما را بالا می برد

در هنگام اجرا، رقص، پیاده روی، رنگ، آواز و تفکر، احساس خستگی می کنید. هر چه برای روح شما مفید است، بیشتر از این کار کنید!


۴٫ با افرادی که خوشحال هستند ارتباط برقرار کنید

هر دو انرژی مثبت و منفی مسری هستند، بنابراین تصمیم بگیرید که خود را با افرادی که شادی واقعی خود را به دست می آورند، محاصره کنید. صرف وقت بیش از حد با افرادی که شما را به دلایل اشتباه تخلیه می کنند انرژی با ارزش شما را از بین می برد. تلاش مشترک را برای به اشتراک گذاشتن فضا با افرادی که خوشحال هستند و مایل به گسترش لذت آزادانه.


۵٫ بیایید آنچه را که زندگی شما باید شبیه باشد بگذار

هیچ چیز خوبی از مقایسه زندگی شما با دیگران نمی آید. آیا ما در مقایسه با اندازه خانه های ما، امور مالی، ویژگی های فیزیکی و یا هر چیز دیگری قابل سنجش و حتی غیر قابل اندازه گیری است، بسیاری از ما مجبور به انجام آن هستند. زندگی تو مال شماست این سفر شماست تمرکز انرژی خود را بر همه چیز فوق العاده در جهان شما راه بسیار خوبی برای ایجاد یک زندگی شاد است. چگونه زندگی خود را در برابر دیگران اندازه گیری می کند کاملا اهمیتی ندارد.

    بیشتر بخوانید: تنها نویسنده زندگی خود باشید
۶٫ تمرین توجه

ذهنیت سلامت ما را بهبود می بخشد؛ سطوح استرس را کاهش می دهد و ما را آرام تر می کند. این شامل ما توجه ما به اینجا و حال است. ذهنیت در واقع ارتباط با خودمان است و قدردانی از لذت مطلق هر لحظه است. این یک راه عمیق برای تجربه شادی است.


۷٫ خودت باش

گاهی اوقات شما فقط باید درک کنید که شما مجبور نیستید فرد دیگری شوید تا زندگی خود را تغییر دهید. شما فقط باید خودتان باشید. شما برای واقعی بودن متولد شدید باور کنید در خودت شما منبع شادی شماست.


۸٫ یک فکر مثبت

قدرت تفکر مثبت کاملا به معنای واقعی کلمه زندگی شما را تغییر می دهد. آن را عادت به عمل مثبت. از خودتان بپرسید «چه نوع روزی را می خواهید؟» آیا شما یک روز خوب یا یک روز عالی خواهید داشت؟ شما با ایجاد یک انتخاب، ذهنیت خود را برای تمام روز ایجاد می کنید. با انتخاب یک روز شگفت انگیز، تمام بدن، ذهن و روح خود را با شادی سیل می کنید.


۹٫ شادی از دادن است

سرمایه گذاری بعضی از زمان و انرژی و سخاوتمندانه از توانایی خود را به مهربانی. خوشبختی و سخاوت روح به معنای واقعی کلمه، افتادن سیل به شادی است. آیا من را باور نمی کنی؟ من قول می دهم که این زندگی شما و زندگی بسیاری از شما را تغییر خواهد داد. از قلب خود بپرس این شما را مانند هر چیزی که تا به حال تجربه کرده اید پر می کند. نوع انرژی همراه با دادن قلب باعث شادی خالص می شود.


۱۰٫ تغذیه بدن و روح ذهن خود را

سرمایه گذاری در سلامت خود و انجام مراقبت از خود روزانه. همه ما باید خودمان را از لحاظ احساسی، جسمی، معنوی و ذهنی پرورش دهیم. احساس خوب و سالم به طور طبیعی از شادی حمایت می کند. شما باید از سفر خود به عنوان مالکیت خود استفاده کنید، چه اینکه با رژیم غذایی، سلامتی کلی، تناسب اندام و یا زندگی به طور کلی. مراقبت از خود و انتخاب بهتر در همه حوزه های سلامتی شما توانمندسازی است. اگر می خواهید احساس خوشحالی کنید

   سایت بزرگ رازدانه

درباره نویسنده

نگار امیری

نگار امیری دانشجوی ارشد معماری هستم و علاقه زیادی به بلاگینگ و نوشتن دارم حدود دو ساله که در زمینه های مختلف دارم تحقیق می کنم.

ثبت دیدگاه