دسته‌بندی نشده

سفارش ساخت موشن گرافیک

 

حالا از شما می خواهم که به گذشته فکر کنید و بهترین فیلم و ویدیویی را که دیده­اید به یاد بیاورید. چه بخشی از آن فیلم در ذهن شما مانده است؟

بی شک یکی از بهترین سکانس ­های آن ویدیو که برای شما بسیار جذاب و پرمعنا بوده است در ذهن نقش بسته است.

به نظر شما علت این چیست که از ده ­ها و صدها فیلم و ویدیویی که ما قبلا مشاهده کردیم فقط تعداد کوچکی از آنها و تنها سکانس­ های خاصی از آن فیلم ها در ذهن ما مانده ­اند.

اجازه دهید که ماجرا را برای شما روشن کنم ، اگر دوباره شما برگردید و به همان فیلم که بخشی از آن در ذهن شما است ، نگاه کنید خواهید فهمید که در آن بخش از آن فیلم همه اجزا مثل : رنگ ، طراحی محیط ، حرکت ، حالت چهره ها و آهنگ باعث شده است که یک کار گرافیکی و هنری خاصی بوجود بیاید که احساسات شما را برانگیزد و باعث ماندگاری آن اثر در ذهن شما گردد.

حالا ما چگونه می توانیم از این سبک در کسب و کار خودمان استفاده کنیم و فروش بیشتری داشته باشیم ؟

چگونه می توانیم احساسات مشتری را برانگیزیم ؟

آیا برای فروش محصولات یا خدماتمان لازم است که بریم فیلم درست کنیم ؟

پاسخ همه این سوالات در زیر برای شما آورده است و شما الان با سبک جدیدی از بازاریابی اینترنتی آشنا خواهید شد.

 

موشن گرافیک چیست؟

موشن گرافیک یک نوع انیمیشن است ، اما نقطه اصلی در طراحی موشن گرافیک یک متن است. به زبان دیگر میشه گفت که ما به کمک یک طرح گرافیکی متحرکت یک منظور و هدف خاصی را به مخاطب می رسانیم.

البته از زمانی که موشن گرافیک پا به عرصه گذاشته است ، بحث های زیادی بین تفاوت موشن گرافیک و انیمیشن وجود دارد. در طراحی موشن گرافیک ما از سه عنصر اصلی ( حرکت ، صدا و طرح گرافیکی ) به نحو احسن در کنار هم استفاده می کنیم که منظور یا خدمات خود را در یک بازه زمانی کوتاه به مشاهده کننده برسانیم.

وقتی شما با استفاده از این سه عنصر یک موشن گرافیک حرفه ای می سازید یا سفارش می دهید ، توانایی این را خواهید داشت که در مدت زمان کوتاهی احساسات مخاطب را برانگیزید و ذهن آن را درگیر خود سازید.

موشن گرافیک یک راه عالی برای ارتباط با مخاطب است ، که شما با این راه توانایی این را خواهید داشت که یک داستان کوتاه یا خدمات سازمان و شرکت خود را به بیننده بشناسانید و آن را تشویق به استفاده یا خرید خدمات و کالای خود کنید.

امروزه تبلیغات در حد چشم گیری پیشرفت کرده است، سایت ها و شرکت های بزرگی مثل دیجی کالا ماهانه بالای دو میلیارد تومان برای تبلیغ کالاها و فروشگاه اینترنتی خود خرج می کند. در طی یکی از مصاحباتی که با مسئول دیجیتال مارکتینگ دیجی کالا صورت گرفته بود ، گفت که تبلیغات یکی از بخش های جدا­ناپذیر کسب و کار است.

 

ساخت و سفارش موشن گرافیک چه مزیت هایی می تواند برای کسب و کار من داشته باشد ؟

  • برای بیان هر نوع برند و کسب و کاری مناسب است.
  • قابلیت ترکیب با دیگر عناصر گرافیکی را دارد.
  • قابلیت بیان مسائل سخت و پیچیده به زبانی آسان و قابل فهم.
  • موشن گرافیک یک طرح گرافیکی متحرک و قابل مشاهده است که به راحتی در ذهن انسان­ها ماندگار می شود.
  • قدرت متقاعد سازی بالایی دارد.
  • یک نقطه ارزشمند در بهینه سازی سایت محسوب می شود.

 

انواع و نمونه هایی از موشن گرافیک


نتیجه گیری

در این مقاله شما در مورد موشن گرافیک اطلاعات زیادی بدست آوردید و فهمیدید که چرا یک موشن گرافیک بهترین راه حل برای رساندن منظور خود به مخاطب می باشد. شما می توانید با سفارش موشن گرافیک اختصاصی کسب و کار خود، به بهترین سبک و روش کسب و کار خودتان را به مشتری­ ها بشناسانید و آن­ها را تبدیل به یک مشتری کنید.

 

سفارش ساخت موشن گرافیک

شرکت اتراب یکی از بهترین و بزرگ ترین شرکت های ساخت موشن گرافیک و طراحی سایت در ایران می باشد. این شرکت با داشتن نیروی کار متخصص و تیم حرفه توانسته است که برتری خود را در زمینه ساخت موشن گرافیک و طراحی سایت اثبات کند و برای بیش از ده ها شرکت موشن گرافیک های تخصصی طراحی کند.

شما همچنین می­توانید که با تماس گرفتن با شرکت اتراب از تعرفه ها و خدمات پس از فروش این شرکت آگاهی کامل داشته باشید.

درباره نویسنده

نگار امیری

نگار امیری دانشجوی ارشد معماری هستم و علاقه زیادی به بلاگینگ و نوشتن دارم حدود دو ساله که در زمینه های مختلف دارم تحقیق می کنم.

ثبت دیدگاه